Szkoła Podstawowa Białośliwie - News
12-07-2024 22:27
Nawigacja
· AKTUALNOŚCI
· KONTAKT
· KADRA PEDAGOGICZNA
· WYCHOWAWCY KLAS
· DOKUMENTY SZKOLNE
· DRUKI DO POBRANIA
· ZARZĄDZENIA DYREKTORA
· KALENDARIUM SZKOLNE
· GODZINY LEKCYJNE
· PLAN LEKCJI I KONSULTACJI
· RADA RODZICÓW
· PRZYWOZY I ODWOZY
· PATRON SZKOŁY
· BIBLIOTEKA
· PEDAGOG
· LOGOPEDA
· ŚWIETLICA SZKOLNA
· PIELĘGNIARKA SZKOLNA
· STOŁÓWKA SZKOLNA
· UBEZPIECZENIE
· SPOTKANIA Z CIEKAWYMI LUDŹMI
· GMINA BIAŁOŚLIWIE
· OGŁOSZENIA-PRZETARGI
· HALA SPORTOWA
· REKRUTACJA DO SZKÓŁ
· EGZAMIN ÓSMOKLASISTY
· STYPENDIA
· DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
· RODO - INFORMACJE
· FERIE W SZKOLE
Gmina Białośliwie
GOPS Białośliwie
Medalion z herbem
ISKRY NIEPODLEGŁEJ - WIDOWISKO MULTIMEDIALNE (20-22 listopada 2023 r.)

   Nie mogło nas tam zabraknąć! „Iskry Niepodległej” to multimedialne widowisko, które mogą obejrzeć wszyscy białośliwscy uczniowie. To historia Polek i Polaków, którzy w ostatnim 100-leciu chcieli zmieniać świat. Pokazy odbywają się bezpłatnie dla wszystkich chętnych, w godz. 10-18 (co pół godziny), do najbliższej środy. Warto tam być!

iskra0 2023.jpg
DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA - ZAPROSZENIE
andrzejki 2023 plakat gok.jpg
ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA (17 listopada 2023 r.)

   W dniu 17 listopada obchodziliśmy - XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Głównym celem akcji było zachęcenie uczniów do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Wydarzenie odbyło się pod hasłem „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”. Uczestnicy zajęć rozwijających z matematyki wchodzili w skład komisji egzaminacyjnych, które sprawdzały znajomość tabliczki mnożenia wśród uczniów klas IV-VIII a także nauczycieli. Komisja uczniowska przeprowadziła także egzamin wśród spotkanych mieszkańców Białośliwia, w tym: wójta gminy Białośliwie i skarbnika oraz pracowników NBS w Białośliwiu. Na lekcjach matematyki uczniowie uczestniczyli również w kole fortuny i rozwiązywali łamigłówki. W klasach czwartych uczestnicy zajęć rozwijających z matematyki prezentowali swoim kolegom ciekawe sposoby mnożenia. Gratulujemy wszystkich „mistrzom tabliczki mnożenia”! (A.K.)

xmnozenie 0 2023.jpg
AKADEMIA DLA RODZICÓW - ZAPRASZAMY
akademia rodzica1 2023.jpg
"ISKRY NIEPODLEGŁEJ" WKRÓTCE W BIAŁOŚLIWIU

   „Iskry Niepodległej” to multimedialne widowisko o wybitnych Polkach i Polakach, którzy zmieniali świat. Umieszczono je w specjalnie zaprojektowanej naczepie ekspozycyjnej, dzięki czemu może podróżować po Polsce. Kosmiczny design, cyfrowa opowieść i elementy interaktywne już w przyszłym tygodniu w Białośliwiu! Warto tam być!

a iskry niepodleglej2023.jpg
TURNIEJ BADMINTONA Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI (10 listopada 2023 r.)

   W dniu 10 listopada, w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Wiktora Kaji w Białośliwiu, odbył się „Turniej Badmintona” z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W turnieju uczestniczyło 46 zawodników. Zwycięzcami turnieju zostali: Aleksandra Heimann w kat. dziewcząt kl. IV-VI, Szymon Fons w kat. chłopców kl. IV-VI, Zofia Góra w kat. dziewcząt kl. VII-VIII, Jakub Kacprzak w kat. chłopców kl. VII-VIII. Zawodnicy otrzymali nagrody zakupione z funduszy otrzymanych w ramach dotacji Gminy Białośliwie dla Uczniowskiego Klubu Sportowego „Iskra” przy SP w Białośliwiu na realizację zadania: Upowszechnianie kultury fizycznej. (P.K.)

turniej2023 1a badminton.jpg
NIEPODLEGŁOŚCIOWY RAJD ROWEROWY ULICAMI BIAŁOŚLIWIA (11 listopada 2023 r.)

   Dzisiejsze świętowanie Narodowego Święta Niepodległości rozpoczęliśmy od niepodległościowego rajdu rowerowego ulicami Białośliwia z uczniami i nauczycielami naszej szkoły, wspólne wciągnięcie flagi narodowej na maszt przy Urzędzie Gminy oraz ognisko dla jego uczestników. (woco)

rowery3 2023.JPG
W PRZEDEDNIU NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI (10 listopada 2023 r.)

   Uroczystą akademią oraz programem artystycznym zainaugurowano obchody Narodowego Święta Niepodległości. Szkolne spotkanie było również okazją do wspólnego odśpiewania hymnu narodowego - „Mazurek Dąbrowskiego”, w ramach akcji „Szkoła do Hymnu” organizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. (woco)

AANSN1 2023.JPG
ROGALE ŚWIĘTOMARCIŃSKIE I INNE SŁODKOŚCI (10 listopada 2023 r.)

   W przededniu imienin Świętego Marcina, w białośliwskiej szkole pojawiły się stoiska z rogalami świętomarcińskimi oraz innymi cudownymi słodkościami. Już po raz kolejny, z inicjatywy Rady Rodziców, uczniowie mieli okazję skosztować tych tradycyjnych smakowitych wypieków przygotowywanych 11 listopada w Poznaniu oraz innych częściach Wielkopolski. (woco)

rogale szkolne1 2023.JPG
ZAPRASZAMY NA KIERMASZ SŁODKOŚCI (10 listopada 2023 r.)
kiermasz slodkosci1 2023plakat.jpg
ŚNIADANIE DAJE MOC (8 listopada 2023 r.)

   W dniu 8 listopada obchodzimy - Międzynarodowy Dzień Zdrowego Śniadania. Głównym celem organizacji tego dnia jest zachęcenie dzieci do zdrowego odżywiania się. Nie od dziś wiadomo, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Jest źródłem energii potrzebnej nam do prawidłowego funkcjonowania. Dlatego w tym dniu, nasi uczniowie przygotowywali dla siebie zdrowe i urozmaicone śniadanie, które miało dać im MOC, czyli energię do pracy, zabawy i nauki! (A.K.)

zdrowe sniadanie28 2023.jpg
NARODOWE ŚWIETO NIEPODLEGŁOŚCI W BIAŁOŚLIWIU - PROGRAM
aplakat listopadowy2023 22a.jpg
MEDAL OD MYŚLIWYCH (27 października 2023 r.)

   W 2023 roku Polski Związek Łowiecki obchodzi 100-lecie istnienia, a Koło Łowieckie nr 16 „Bażant” w Białośliwiu celebruje swój jubileusz 70-lecia. Z tej okazji uczestniczyliśmy, wraz ze sztandarem, w tym ważnym i uroczystym wydarzeniu. Otrzymaliśmy również okolicznościowe wyróżnienie nadane przez Wojewódzki Sejmik Łowiecki w Poznaniu – „medal za zasługi w rozwoju wielkopolskiego łowiectwa”. Dziękujemy za wyróżnienie!

cmysliwi0 2023.jpg
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook - SP Bialosliwie
Dziennik - LIBRUS
Kuratorium
Ministerstwo
OKE Poznań
CDN - Piła
PPP Piła - Wyrzysk
Wygenerowano w sekund: 0.01 1,333,703 Unikalnych wizyt