28-02-2020 11:00
Nawigacja
AKTUALNOŚCI
KONTAKT
KADRA
WYCHOWAWCY
DOKUMENTY
KALENDARIUM
GODZINY LEKCYJNE
PLAN LEKCJI
ZAJĘCIA DODATKOWE
PRZYWOZY I ODWOZY
RADA RODZICÓW
PATRON SZKOŁY
BIBLIOTEKA
PEDAGOG
PSYCHOLOG
ŚWIETLICA SZKOLNA
PIELĘGNIARKA SZKOLNA
STOŁÓWKA SZKOLNA
UBEZPIECZENIE
PROJEKT EDUKACYJNY
PROMOCJA ZDROWIA
SPOTKANIA Z CIEKAWYMI LUDŹMI
GMINA BIAŁOŚLIWIE
OGŁOSZENIA
HALA SPORTOWA
RODO - INFORMACJE
REKRUTACJA DO SZKÓŁ
BEZPIECZNA SZKOŁA
PROJEKT DIGITAL KIDS
Wydarzenie
Medalion z herbem
100 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
WIELKOPOLSKIE DROGI DO NIEPODLEGŁOŚCI - WYCIECZKA EDUKACYJNA (20 lutego 2020 r.)

   Muzeum Powstania Wielkopolskiego 1918-1919, Muzeum Martyrologii Wielkopolan - Fort VII oraz Cmentarz Zasłużonych Wielkopolan to cel wycieczki grupy uczniów, którzy uczestniczą w projekcie edukacyjnym Cyfrowa Wielkopolska 2020 - podprojekt: Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolski.
   W ramach projektu uczniowie podczas zajęć oraz wyjazdów poszukują i gromadzą informacje o wielkopolskich osiągnięciach naukowo-gospodarczych, przyrodzie, środowisku, historii oraz ciekawych Wielkopolanach. Ostatecznym efektem pracy uczniów będzie opracowanie w sposób multimedialny zgromadzonych materiałów i opublikowanie ich w Cyfrowej Dziecięcej Encyklopedii Wielkopolan.
   Wyjazd do stolicy regionu - Poznania, który odbył się pod opieką nauczycieli Marcina Załachowskiego oraz Piotra Coblewskiego, miał na celu zapoznanie uczniów uczestniczących w projekcie z historią dotyczącą Wielkopolski oraz jej drogami prowadzącymi do niepodległości.


SZKOLNA POCZTA WALENTYNKOWA (14 lutego 2020 r.)

   Walentynki to wyjątkowy dzień dla wielu osób. Jest to czas wyznawania zarówno miłości, sympatii jak i przyjaźni. Stałym niemalże elementem święta zakochanych jest wzajemnie wręczanie sobie walentynkowych ozdobnych karteczek. Najczęściej jest to czerwone serce opatrzone okolicznościowym wierszykiem. Z tej okazji, jak co roku, Samorząd Szkolny zorganizował pocztę walentynkową, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

UWAGA ÓSMOKLASIŚCI - TARGI EDUKACYJNE

   Już 22 lutego (w sobotę) w Zespole Szkół Gastronomicznych odbędą się Pilskie Powiatowe Targi Edukacyjne. Swoją ofertę edukacyjną na rok szkolny 2020/2021 przedstawią wszystkie szkoły i placówki oświatowe prowadzone przez Powiat Pilski: licea ogólnokształcące, technika, szkoły branżowe.

INFORMACJA
FERYJNY WYJAZD DO BYDGOSZCZY (29 stycznia 2020 r.)

   Uczniowie z klas 6, 5, 4 i 2 uczestniczyli w feryjnej wycieczce do Bydgoszczy. W programie wyjazdu było zwiedzanie bydgoskiej katedry, wyspy spichlerzy oraz FAMILYPARK-u, gdzie uczniowie uczestniczyli w eksperymentach chemicznych przeprowadzanych w pracowni profesora Ciekawskiego. Odkrywając tajniki nauki, uczniowie za pomocą widowiskowych eksperymentów poznawali niezwykłe zjawiska oraz ciekawostki wyjaśniające - jak skonstruowany jest nasz świat. Na zakończenie nie zabrakło również możliwości skorzystania z zabaw w strefie trampolin, zjeżdżalni, ściany wspinaczkowej, figlarnego toru przeszkód i jazdy samochodzikami. Opiekę nad uczniami, podczas bydgoskiej wycieczki, sprawowali Arleta Iwanowicz i Piotr Coblewski.

FERIE ZIMOWE 2020

Źródło mapy: https://news.edubaza.pl/s/1777/80053-Ferie-2020-terminy-ferii-zimowych-w-roku-szkolnym-20192020.htm
MAM TALENT (24 stycznia 2020 r.)

   "Mam talent" to szkolna impreza, wzorowana na telewizyjnym programie, podczas której chętni uczniowie mogą zaprezentować swoje umiejętności, pasje i talenty. W trakcie tegorocznej edycji zaprezentowano dziewiętnaście pokazów indywidualnych lub zespołowych. Mimo towarzyszącej tremy, wszyscy występujący spisali się znakomicie wykazując przed publicznością nieprzeciętny talent. Tegorocznych zwycięzców szkolnych prezentacji wyłoniła społeczność uczniowska w wyniku głosowania. A są nimi:
I miejsce - Blanka Kubińska
II miejsce - Pola Bembnista
III miejsce - zespół: Julia Miedzińska, Martyna Gabrych, Izabela Włodarek, Maja Bogdańska
   Wszyscy zaprezentowaliście się wspaniale - wielkie brawa!! Musimy pamiętać, że w każdym drzemie jakiś talent - trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować!

WYWIADÓWKA
NAGRODZONO LAMPIONY RORATNIE (17 stycznia 2020 r.)

   W konkursie na najpiękniejszą lampę roratnią (adwentową), zorganizowanym w okresie przedświątecznym przez nauczyciela religii - Karola Ramusiewicza, nagrodzono uczniów: Szymon Kosakowski (I b), Hubert Kosakowski (IV a), Karolina Bureta (IV a), Bartłomiej Kozak (V a). Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

WARSZTATY SCRAPBOOKING'U (15 stycznia 2020 r.)

   Możliwości wykonywania różnorodnych zdobień "czego tylko chcesz" przedstawiła, podczas warsztatów dla uczniów świetlicy szkolnej, Magdalena Leszczyńska-Włoszczyk. Wspólne wykonywanie zdobień było ciekawym i atrakcyjnym doświadczeniem dla najmłodszych uczniów, którzy z wielkim zaciekawieniem poznawali w ten sposób jedną z technik scrapbooking'u.

ŚWIĄTECZNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ (14 stycznia 2020 r.)

   W ostatnim tygodniu przed świętami odbył się szkolny konkurs piosenki angielskiej. Każda klasa musiała wybrać sobie piosenkę w języku angielskim, a następnie wspólnie ją zaśpiewać. Konkurs, który zorganizowały nauczycielki języka angielskiego, odbywał się w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III, klasy IV-VI, klasy VII-VIII.
   Podczas konkursowych zmagań najlepiej zaprezentowały się zespoły klasowe:
- kategoria I-III: I m. - klasa III b, II m. - klasa II a i II b, III m. - klasa III a
- kategoria IV-VI: I m. - klasa VI d, II m. - klasa IV a i VI e, III m. - klasa V d
- kategoria VII-VIII: I m. - klasa VIII b, II m. - klasa VII a, III m. - klasa VII b
   Serdecznie gratulujemy!


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
DZIENNIK ELEKTRONICZNY - LIBRUS
Kuratorium
Ministerstwo
OKE Poznań
CDN - Piła