Szkoła Podstawowa Białośliwie - News
09-12-2023 13:42
Nawigacja
· AKTUALNOŚCI
· KONTAKT
· KADRA PEDAGOGICZNA
· WYCHOWAWCY KLAS
· DOKUMENTY SZKOLNE
· DRUKI DO POBRANIA
· ZARZĄDZENIA DYREKTORA
· KALENDARIUM SZKOLNE
· GODZINY LEKCYJNE
· PLAN LEKCJI I KONSULTACJI
· RADA RODZICÓW
· PRZYWOZY I ODWOZY
· PATRON SZKOŁY
· BIBLIOTEKA
· PEDAGOG
· LOGOPEDA
· ŚWIETLICA SZKOLNA
· PIELĘGNIARKA SZKOLNA
· STOŁÓWKA SZKOLNA
· UBEZPIECZENIE
· SPOTKANIA Z CIEKAWYMI LUDŹMI
· GMINA BIAŁOŚLIWIE
· OGŁOSZENIA-PRZETARGI
· HALA SPORTOWA
· REKRUTACJA DO SZKÓŁ
· EGZAMIN ÓSMOKLASISTY
· STYPENDIA
· DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
· RODO - INFORMACJE
Gmina Białośliwie
GOPS Białośliwie
Medalion z herbem
KOMUNIKAT
zawieszenie strajku2019.jpg
INFORMACJA
strajk19 logo2019.jpg
INFORMACJA
3 maja 2019 plakat.jpg
INFORMACJA (23 kwietnia 2019 r.)
dalszy udzial w strajku2019.jpg
INFORMACJA (9 kwietnia 2019 r.)
egzamin zgodnie z planem2019.jpg
INFORMACJA (4 kwietnia 2019 r.)
strajk informacja 2019.jpg
III MIEJSCE W KONKURSIE Z MATEMATYKI I GEOGRAFII (29 marca 2019 r.)

   Dziewięć drużyn uczniowskich ze szkół w Łobżenicy, Falmierowie, Kosztowie, Wiktorówku, Wyrzysku i Białośliwiu rywalizowało ze sobą w "Konkursie z matematyki i geografii", którego organizatorem był Zespół Szkół w Łobżenicy. Konkurs skierowany był do 4-osobowych drużyn uczniów klas ósmych oraz trzecich gimnazjalnych. Uczniowie przez 60 minut zmagali się z zadaniami dotyczącymi matematyki oraz geografii. Białośliwskie drużyny uczestniczyły w konkursie pod opieką nauczycielki matematyki – Gabrieli Miedzińskiej.
   Jedna z białośliwskich drużyn, w składzie: Maria Krauze, Zuzanna Bociańska, Wiktoria Król i Oliwier Łukasik zdobyła III miejsce. Gratulujemy!!!
Źródło foto: https://www.facebook.com/zsplobzenica/

lobzenica konkurs1 2019.jpg
KOMUNIKAT CENTRALNEJ KOMISJI EGZAMINACYJNEJ
egzaminy terminarz rok 2019.jpg
PRELEKCJA O NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH (28 marca 2019 r.)

   Funkcjonariusze Służby Celnej przeprowadzili dla uczniów klas siódmych prelekcję tematyczną dotyczącą nielegalnych gier hazardowych w sieci internetowej.

   "Gry on-line tylko za punkty, a następnie jako kolejny stopień wtajemniczenia - za pieniądze, w których oferowane są wygrane - są grami hazardowymi. Internet wykorzystywany jest przez podmioty nielegalnie urządzające gry hazardowe z uwagi na powszechny dostęp do niego w szczególności ludzi młodych, traktujących coraz częściej hazard w sieci jako formę rozrywki. Badania CBOS potwierdzają, że stale wzrasta udział grających w nielegalnie urządzanych grach hazardowych. Gry hazardowe on-line bardzo silnie uzależniają i porównywane są do najcięższych uzależnień. W legalnie urządzanych grach hazardowych mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Pamiętaj, że hazard uzależnia!"
(źródło informacji: ulotka Krajowej Administracji Skarbowej)

celnicy 1 2019.JPG

MÓJ ULUBIONY WIERSZ - KONKURS RECYTATORSKI (28 marca 2019 r.)

    „Mój ulubiony wiersz” to tytuł szkolnego konkursu recytatorskiego, który zorganizowały dla uczniów wychowawczynie klas pierwszych - Mariola Rosa i Daria Ptaszyńska. W konkursie wzięło udział 28 uczniów z klas I-III, którzy recytowali wybrane przez siebie swoje ulubione utwory. Zaproszeni rodzice oraz uczniowie mieli okazję wysłuchać wiele wspaniałych wierszy z literatury dziecięcej. Mimo tremy wszyscy uczestnicy wypadli świetnie prezentując swoje talenty recytatorskie. Za włożony trud i pracę występujący zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz nagrodami.
   Jury nagrodziło kolejnymi miejscami następujące osoby: I miejsce - Zofia Jasinska (Ia), II miejsce - Marcelina Ramusiewicz (IIb), III miejsce - Julia Tumanowicz (Ia). Wyróżnienia otrzymali: Julia Korpal, Amelia Kulka, Liwia Krajewska, Zofia Miedzińska, Wiktoria Domalewska, Maja Rochowska, Julia Wyrobek, Szymon Fons, Małgorzata Murzyn oraz Oliwia Bureta, a nagrodę publiczności zdobyła Katarzyna Bizon z klasy Ib.
   Wszystkim występującym recytatorom serdecznie gratulujemy i dziękujemy oraz zachęcamy do udziału w konkursie za rok!

ulubiony wiersz1 a2019.JPG

II MIEJSCE MARII KRAUZE W POWIATOWYM KONKURSIE PIĘKNEGO CZYTANIA (26 marca 2019 r.)

   Maria Krauze (VIIIa) i Zuzanna Rozpłoch (VIIb) - laureatki szkolnego etapu Powiatowego Konkursu Pięknego Czytania Tekstów Pisanych Prozą reprezentowały naszą szkołę podczas uroczystej gali finałowej, która odbyła się 26 marca w Biurze Wystaw Artystycznych i Usług Plastycznych w Pile. Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem Starosty Pilskiego - Eligiusza Komarowskiego.
Gratulujemy Marysi Krauze, której dykcję i interpretację tekstu pt. "Sierpień 2026" doceniło jury, przyznając 2. miejsce.

krauze czytanie1 2019.jpg
WIOSNA W UNII EUROPEJSKIEJ - DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI (22 marca 2019 r.)

   W tym roku przypada piętnasta rocznica przystąpienia Polski do Unii Europejskiej i temu właśnie wydarzeniu poświęciliśmy tegoroczny "Dzień Samorządności". Przygotowując się do konkursowych zadań, dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji o państwach, które - tak jak Polska - leżą na kontynencie europejskim. Nauczyliśmy się kilku podstawowych zwrotów językowych umożliwiających nam porozumienie się z mieszkańcami unijnych państw. Przyrządziliśmy pyszne dania, które są tradycyjnymi potrawami dla poszczególnych państw Unii Europejskiej. Obejrzeliśmy także pokaz mody prezentujący stroje charakterystyczne dla różnych zakątków Europy. Na zakończenie tego radosnego i pełnego uśmiechu święta wysłuchaliśmy wiosennego repertuaru szkolnego chóru.

wiosna europejska1 2019.jpg
WIOSNA, WIOSNA, WIOSNA...

   21 marca – pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, to najlepszy czas na spacer w poszukiwaniu i rozpoznawaniu jej oznak. Początek tej nowej pory roku to również doskonała okazja, aby pożegnać zimę, a wraz z nią niesprzyjające warunki atmosferyczne. Jesteśmy pewni, że dzięki tak wspaniałemu powitaniu, wiosna zawita do nas na dobre!

wiosna 1marzec2019.jpg
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook - SP Bialosliwie
Dziennik - LIBRUS
Kuratorium
Ministerstwo
OKE Poznań
CDN - Piła
PPP Piła - Wyrzysk
Wygenerowano w sekund: 0.01 1,195,723 Unikalnych wizyt