Szkoła Podstawowa Białośliwie - News
14-06-2024 14:16
Nawigacja
· AKTUALNOŚCI
· KONTAKT
· KADRA PEDAGOGICZNA
· WYCHOWAWCY KLAS
· DOKUMENTY SZKOLNE
· DRUKI DO POBRANIA
· ZARZĄDZENIA DYREKTORA
· KALENDARIUM SZKOLNE
· GODZINY LEKCYJNE
· PLAN LEKCJI I KONSULTACJI
· RADA RODZICÓW
· PRZYWOZY I ODWOZY
· PATRON SZKOŁY
· BIBLIOTEKA
· PEDAGOG
· LOGOPEDA
· ŚWIETLICA SZKOLNA
· PIELĘGNIARKA SZKOLNA
· STOŁÓWKA SZKOLNA
· UBEZPIECZENIE
· SPOTKANIA Z CIEKAWYMI LUDŹMI
· GMINA BIAŁOŚLIWIE
· OGŁOSZENIA-PRZETARGI
· HALA SPORTOWA
· REKRUTACJA DO SZKÓŁ
· EGZAMIN ÓSMOKLASISTY
· STYPENDIA
· DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
· RODO - INFORMACJE
· FERIE W SZKOLE
Gmina Białośliwie
GOPS Białośliwie
Medalion z herbem
WARSZTATY Z PROJEKTOREM DLA SIÓDMOKLASISTÓW (20 maja 2024 r.)

   Pierwszy dzień „Warsztatów z Projektorem” za nami. Jest to program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, który realizowany jest przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości. Celem projektu jest kształtowanie i wzmacnianie postaw prospołecznych i obywatelskich, a także stwarzanie przestrzeni do rozwijania kompetencji krytycznego myślenia, kreatywności, współpracy poprzez dyskusję, pracę w zespołach, poszukiwanie rozwiązań. Dzisiejszy dzień obfitował w wiele ciekawych i różnorodnych aktywności. Najpierw autoprezentacja, stworzenie wspólnego kontraktu, omówienie trzech obszarów aktywności obywatelskiej: ochrona środowiska, relacje obywatelskie, działania w Internecie. Następnie praca zespołowa nad historią trzech listów i wypracowanie kategorii powiązanych z obszarami aktywności obywatelskiej. (E.P)

projektor0 2024.jpg
INFORMACJA
spotkanie rodzice 20 05 2024.jpg

aasale na wywiadowke22 05 2024.jpg
NAGRODY W KONKURSIE PLASTYCZNYM (15 maja 2024 r.)

   W kwietniu został rozstrzygnięty etap regionalny XIV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy”. Z naszej szkoły w grupie wiekowej klas I-III laureatkami konkursu zostały: I miejsce - Oliwia Kusz, III miejsce - Emilia Jeszke. Gratulujemy!!!

abcbezpiecznawies 0 2024.jpg
EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

   Zosia, Lena, Nikola, Karolina, Marta, Oliwia, Nadia, Wiktoria, Szymon, Ksenia, Cateryne, Agata, Hubert, Norbert, Oskar, Kacper, Maja, Krzysztof, Wojtek, Wiktoria – to białośliwscy ósmoklasiści, którzy przystępują do tegorocznego egzaminu. Przez najbliższe trzy dni zmierzą się z testami egzaminacyjnymi z języka polskiego, matematyki i języka obcego nowożytnego. Życzymy Wam powodzenia!!!

egzamin 2024 powodzenia.jpg
ANTYK ŁĄCZY EPOKI (13 maja 2024 r.)

   Uczennice klasy VIIb - Zofia Góra, Milena Krzemińska i Julia Łaźniak zajęły II miejsce w konkursie powiatowym „Antyk łączy epoki”. Organizatorem konkursu była Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Pile, a honorowy patronat objął nad nim Prezydent Miasta Piły. Podczas finałowego turnieju na początku uczniowie odegrali przygotowaną scenkę przedstawiającą wydarzenie opisane w Biblii i mitologii. W dalszej kolejności odpowiadali na pytania, układali puzzle na laptopach, losowali przedmioty i odgadywali ich nawiązanie do mitów oraz rozwiązywali quiz. Gratulujemy i cieszymy się z Waszego sukcesu!

mitologicznu1 2024a.jpg
KONKURS WIEDZY O WIKTORZE KAJI (7 maja 2024 r.)

   W ostatnich dniach odbył się szkolny konkurs wiedzy o Wiktorze Kaji. Uczniowie z klas V-VI zmierzyli się z pytaniami dotyczącymi wydarzeń z życia Patrona szkoły. W wyniku konkursowych zmagań największą wiedzą wykazali się i kolejne miejsca zajęli: I miejsce – Maksymilian Kuberski (VIa), II miejsce – Julia Neumann (Vb), III miejsce - Lilianna Boć (Vb). Gratulujemy!

abckonkurs Patron1 2024.jpg
BIAŁOŚLIWSKIE DNI MAJOWE (3 maja 2024 r.)

   Msza św. w intencji Ojczyzny oraz okolicznościowa akademia z okazji 233. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja zwieńczyły białośliwskie święta majowe. Podczas uroczystości nie mogło również zabraknąć naszych uczniów ze sztandarem szkolnym.

asztandar2024 maj1.JPG
ŚWIĘTA MAJOWE I BARWY NARODOWE
majowka2024 szkola stronawww.jpg
WYCIECZKA PIERWSZOKLASISTÓW DO PIŁY (29 kwietnia 2024 r.)

   „Jump Extreme” w Pile to idealne miejsce na pozytywne szaleństwo. Klasy pierwsze miały okazję doświadczyć tych szalonych wrażeń i aktywnego wypoczynku podczas wspólnego wyjazdu integracyjno-rekreacyjnego. Zdecydowanie chcemy więcej i z pewnością to powtórzymy! (D.P.)

ptaszynska1 2024a.jpg
KONKURS "CO WIESZ O BERLINIE?" (26 kwietnia 2024 r.)

   Dnia 23 kwietnia odbył się konkurs z języka niemieckiego pt. „Co wiesz o Berlinie?". Celem konkursu było zachęcenie uczniów do samodzielnego zdobywania wiedzy na temat stolicy Niemiec, a także wzbudzenie zainteresowania językiem niemieckim. W konkursie wzięło udział 16 osób z klas VII-VIII. Wiedza uczniów sprawdzana była za pomocą testu, a pytania dotyczyły historii, kultury, geografii i polityki Berlina.
   Zwycięzcami konkursowych zmagań zostali: I miejsce - Amelia Szweda (VIIb), II miejsce - Marta Maślanka (VIIb), III miejsce - Karolina Bureta (VIIIa). Gratulujemy! (E.M.)

deutsch 1 2024EM.jpg

PILSKIE CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE (25 kwietnia 2024 r.)

   Ruszyła wiosenna runda Pilskich Czwartków Lekkoatletycznych. Nie mogła nas tam zabraknąć. I choć dzisiejszy kwietniowy dzień był pogodowo kapryśny, wracamy jednak szczęśliwi. To był świetny start w sportową przygodę na profesjonalnym boisku.

czwartki1 2024JL.jpg
DZIEŃ ZIEMI (22 kwietnia 2024 r.)

   Dzień Ziemi przebiegał w formie warsztatów - „Szkło, plastik, makulatura i ich drugie życie”. Tworzyliśmy różnorodne przedmioty użytkowe z odpadów i śmieci. We wszystkich zespołach klasowych miało miejsce twórcze szaleństwo. Uczniowie rozwijali kreatywność, wyobraźnię, umiejętność pracy w grupie oraz zdolności manualne i plastyczne.

ziemia 2024a 1.jpg
CERTYFIKATY DLA NASZEJ SZKOŁY (22 kwietnia 2024 r.)
certy 1 2024JLAA.jpg
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook - SP Bialosliwie
Dziennik - LIBRUS
Kuratorium
Ministerstwo
OKE Poznań
CDN - Piła
PPP Piła - Wyrzysk
Wygenerowano w sekund: 0.01 1,317,822 Unikalnych wizyt