13-11-2019 07:35
Nawigacja
AKTUALNOŚCI
KONTAKT
KADRA
WYCHOWAWCY
DOKUMENTY
KALENDARIUM
GODZINY LEKCYJNE
PLAN LEKCJI
ZAJĘCIA DODATKOWE
PRZYWOZY I ODWOZY
RADA RODZICÓW
PATRON SZKOŁY
BIBLIOTEKA
PEDAGOG
PSYCHOLOG
ŚWIETLICA SZKOLNA
PIELĘGNIARKA SZKOLNA
STOŁÓWKA SZKOLNA
UBEZPIECZENIE
PROJEKT EDUKACYJNY
PROMOCJA ZDROWIA
SPOTKANIA Z CIEKAWYMI LUDŹMI
GMINA BIAŁOŚLIWIE
OGŁOSZENIA
HALA SPORTOWA
RODO - INFORMACJE
REKRUTACJA DO SZKÓŁ
BEZPIECZNA SZKOŁA
Wydarzenie
Medalion z herbem
100 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
"SZKOŁA DO HYMNU" - W PRZEDEDNIU NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI (8 listopada 2019 r.)

   W przededniu Narodowego Święta Niepodległości ponad 4 miliony uczniów z ponad 20 tysięcy szkół w Polsce i za granicą o symbolicznej godzinie 11:11 wspólnie odśpiewało 4 zwrotki "Mazurka Dąbrowskiego" w ramach ogólnopolskiej akcji "Szkoła do hymnu". Do przedsięwzięcia, które było wspólną inicjatywą Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Rady Dzieci i Młodzieży, włączyła się również białośliwska szkoła podstawowa. Po odśpiewaniu hymnu narodowego uczniowie obejrzeli montaż słowno-muzyczny poświęcony zagadnieniom odzyskiwania przez Polskę niepodległości. Program, w wykonaniu uczniów klas VI oraz chóru szkolnego, został przygotowany przez Hannę Dominiak, Martę Grzonkowską-Kopera i Małgorzatę Częstochowską, natomiast okolicznościowe plakaty tematyczne wykonał Piotr Coblewski.

RADA RODZICÓW ZORGANIZOWAŁA KIERMASZ ROGALI ŚWIĘTOMARCIŃSKICH (8 listopada 2019 r.)
ŚNIADANIE DAJE MOC (7 listopada 2019 r.)

   Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień! Program "Śniadanie daje moc", to śniadanie edukacyjne, w czasie którego nauczyciele uczniów klas 1-3 szkół podstawowych przekazują najmłodszym cenne informacje na temat zdrowego odżywiania. To także wspaniała zabawa dla dzieci!

KIERMASZ "DLA SARY" (5-6 listopada 2019 r.)
OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI W BIAŁOŚLIWIU - PROGRAM
APEL PAMIĘCI W 80. ROCZNICĘ (31 października 2019 r.)

   Białośliwska drużyna harcerska była organizatorem okolicznościowego Apelu Pamięci poświęconego pomordowanym w 1939 roku mieszkańcom Białośliwia. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych, jednostek organizacyjnych oraz mieszkańcy Białośliwia.

KINO W SZKOLE (29-30 października 2019 r.)
"ZBIERAJ Z KLASĄ" - UDZIAŁ W EKO-KONCERCIE W WYSOKIEJ (28 października 2019 r.)

   Reprezentacja białośliwskiej szkoły wzięła udział w eko-koncercie w wykonaniu Justyny Tomańskiej oraz Mariusza Totoszko, który odbył się w hali sportowej w Wysokiej. Wydarzenie odbyło się w ramach ogólnopolskiego projektu "Zbieraj z klasą", który polega na zbiórce zużytych baterii i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz działalności edukacyjno-ekologicznej w tym zakresie.

ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW (28 października 2019 r.)
KOLEJNA SOBOTA NA DWÓCH KOŁACH (26 października 2019 r.)

   W sobotę - 26 października zorganizowano kolejną rowerową wycieczkę, która przebiegała trasą: Białośliwie - Dworzakowo - Wolsko Dolne - Miasteczko Krajeńskie - Brzostowo - Wolsko Górne - Białośliwie. W wycieczce wzięli udział uczniowie klas 5c i 5d oraz nauczyciele: Aleksandra Krauze, Daria Zych-Kubińska, Arleta Iwanowicz, Wojciech Kubiński i Piotr Coblewski.

"SZKOŁA PAMIĘTA" (25 października 2019 r.)

   "Szkoła pamięta" to akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej zorganizowana w celu uwrażliwienia młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, związanych z historią danego miejsca, regionu, społeczności. W ramach tej ogólnopolskiej akcji, której kulminacja przypadła na 25 października 2019 roku, odwiedzano groby zasłużonych oraz lokalne miejsca pamięci a także podejmowano działania związane z popularyzowaniem i zgłębianiem wiedzy historycznej.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
DZIENNIK ELEKTRONICZNY - LIBRUS
Kuratorium
Ministerstwo
OKE Poznań
CDN - Piła