11-04-2021 19:45
Nawigacja
AKTUALNOŚCI
KONTAKT
KADRA
WYCHOWAWCY
DOKUMENTY
BEZPIECZNA SZKOŁA
KALENDARIUM
GODZINY LEKCYJNE
PLAN LEKCJI
ZAJĘCIA DODATKOWE
RADA RODZICÓW
PRZYWOZY I ODWOZY
PATRON SZKOŁY
BIBLIOTEKA
PEDAGOG
PSYCHOLOG
ŚWIETLICA SZKOLNA
PIELĘGNIARKA SZKOLNA
STOŁÓWKA SZKOLNA
UBEZPIECZENIE
PROJEKT EDUKACYJNY
PROMOCJA ZDROWIA
SPOTKANIA Z CIEKAWYMI LUDŹMI
GMINA BIAŁOŚLIWIE
OGŁOSZENIA
ZARZĄDZENIA DYREKTORA
HALA SPORTOWA
REKRUTACJA DO SZKÓŁ
PROJEKT DIGITAL KIDS
EGZAMIN ÓSMOKLASISTY
KSZTAŁCENIE ZDALNE
RODO - INFORMACJE
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Wydarzenie
Medalion z herbem
100 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
INFORMACJA (8 kwietnia 2021 r.)
ŻYCZENIA WIELKANOCNE
INFORMACJA (31 marca 2021 r.)
KONKURS "KAPELUSZ PANI WIOSNY" ROZSTRZYGNIĘTY (25 marca 2021 r.)

   Świetlica szkolna zorganizowała konkurs plastyczno-techniczny "Kapelusz Pani Wiosny". Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu kapelusza dla Pani Wiosny w formie przestrzennej z dowolnych materiałów, które nie podlegają szybkiemu rozkładowi organicznemu. Do organizatorów, którymi były nauczycielki świetlicy Magdalena Mielnik, Ewa Rutkowska oraz Angelika Szulc, wpłynęło 17 prac.
   Jury, biorąc pod uwagę zgodność pracy z regulaminem, kreatywnością oraz estetyką wykonania nagrodziło:
I miejsce: Maksymilian Panek - klasa Ia (kapelusz nr 4), II miejsce: Lena Suska - klasa IIIa (kapelusz nr 13), Maja Rochowska - klasa IIIa (kapelusz nr 5), Nina Bromberek - klasa Ib (kapelusz nr 17), III miejsce: Emilia Łukasik - klasa Ib (kapelusz nr 9), Vivien Rochowska - klasa IIa (kapelusz nr 12);
Wyróżnienia: Liliana Więcław - klasa Ia (kapelusz nr 1), Dominik Modrak - klasa Ib (kapelusz nr 2), Jagoda Ozimek - klasa IIIb (kapelusz nr 11).
    Gratulujemy!!!


ŚWIATOWY DZIEŃ ZESPOŁU DOWNA (21 marca 2021 r.)

   Światowy Dzień Zespołu Downa ustanowiono w 2005 roku z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa. Od 2012 roku patronat nad obchodami sprawuje Organizacja Narodów Zjednoczonych. Co roku organizatorzy przygotowują szereg wydarzeń mających na celu promowanie praw osób z Zespołem Downa do pełnego uczestniczenia w życiu społecznym oraz dostępu do opieki zdrowotnej i rehabilitacji.
    Organizatorzy namawiają, by z tej okazji założyć kolorowe skarpetki nie do pary. Ma to przypomnieć społeczeństwu, że między nami żyją osoby, które na co dzień zmagają się z poczuciem odrębności i niedopasowania.
    Data obchodów Światowego Dnia Zespołu Downa jest symboliczna – przypada na 21. dzień trzeciego miesiąca w roku, nawiązując do trzeciego chromosomu w 21. parze chromosomów, powodującego występowanie tej wady genetycznej.


INFORMACJA (17 marca 2021 r.)
EGZAMINY PRÓBNE ÓSMOKLASISTÓW W REŻIMIE SANITARNYM (17 marca 2021 r.)
SZKOLNY ETAP KONKURSU "WIELKANOCNE JAJO STROJNE" ROZSTRZYGNIĘTY (17 marca 2021 r.)

   W marcu przeprowadzono w szkole coroczny konkurs "Wielkanocne jajo strojne", którego organizatorami były: Ewa Rutkowska, Magdalena Mielnik, Małgorzata Częstochowska i Angelika Szulc. Konkurs miał na celu kultywowanie tradycji wielkanocnych, rozwijanie wyobraźni plastycznej i kreatywności oraz ćwiczenie sprawności manualnej. Jak co roku konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.    Organizatorzy otrzymali 49 prac, które zostały podzielone na dwie kategorie wiekowe: klasy I-III oraz klasy IV-VIII. Podczas oceniania jury brało pod uwagę zgodność prac z regulaminem, kreatywność, wkład pracy oraz estetykę wykonania.
   Przyznano następujące miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych:
a) klasy I-III:
I m. Więcław Liliana (Ia), II m. Szołdra Wojciech (IIIb), III m. Konieczny Cezary (IIa);
wyróżnienia: Bieda Kornelia (Ib), Kubich Emilia (IIIa), Bizon Katarzyna (IIIb), Kulka Amelia (IIIa)
b) klasy IV-VIII:
I m. Rusin Maksymilian (IVb), II m. Kubich Jakub (VIId), III m. Bromberek Filip (VIb), Kaczmarek Aleksandra (VIa) oraz Częstochowski Szymon (VIb):
wyróżnienia: Graszek Oskar (VIIa), Beim Marcin (VIIIb), Barwiński Szymon (Va), Burzyński Igor (IVa), Jasińska Zofia (IVa).
   Dziękujemy uczestnikom za udział w konkursie. Wszystkim gratulujemy pomysłowości i zaangażowania. Prace zostaną przekazane do GCK w Łobżenicy i wezmą udział w powiatowym etapie konkursu.

INFORMACJA (15 marca 2021 r.)
KONKURS PLASTYCZNO-TECHNICZNY - "KAPELUSZ PANI WIOSNY" (4 marca 2021 r.)
KONKURS PLASTYCZNY - "WIELKANOCNE JAJO STROJNE" (4 marca 2021 r.)
INFORMACJA (26 lutego 2021 r.)
ŚLUBOWANIE I PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW (25 lutego 2021 r.)

   Tegoroczna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych odbyła się z kilkumiesięcznym opóźnieniem spowodowanym pandemią oraz realizowanymi różnymi formami nauczania. Pomimo okoliczności wymagających zastosowania zasad sanitarnych, przy zachowaniu należnego ceremoniału i podniosłej atmosfery, pierwszoklasiści w obecności dyrektor szkoły Zofii Boć-Sosnowskiej wygłosili rotę przysięgi w brzmieniu: "Ślubuję być dobrym Polakiem, i dbać o dobre imię swej klasy i szkoły. Będę uczyć się w szkole jak kochać Ojczyznę, i jak dla niej pracować kiedy urosnę! Będę się starać być dobrym kolegą, oraz swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom". Na potwierdzenie tego ważnego wydarzenia każdy uczeń otrzymał okolicznościowy pamiątkowy dyplom, który wręczyły wychowawczynie klas: Julita Posert (Ia) oraz Arleta Płaczek (Ib).


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
DZIENNIK ELEKTRONICZNY - LIBRUS
Kuratorium
Ministerstwo
OKE Poznań
CDN - Piła
PPP Piła - Wyrzysk