Szkoła Podstawowa Białośliwie - News
09-12-2023 12:57
Nawigacja
· AKTUALNOŚCI
· KONTAKT
· KADRA PEDAGOGICZNA
· WYCHOWAWCY KLAS
· DOKUMENTY SZKOLNE
· DRUKI DO POBRANIA
· ZARZĄDZENIA DYREKTORA
· KALENDARIUM SZKOLNE
· GODZINY LEKCYJNE
· PLAN LEKCJI I KONSULTACJI
· RADA RODZICÓW
· PRZYWOZY I ODWOZY
· PATRON SZKOŁY
· BIBLIOTEKA
· PEDAGOG
· LOGOPEDA
· ŚWIETLICA SZKOLNA
· PIELĘGNIARKA SZKOLNA
· STOŁÓWKA SZKOLNA
· UBEZPIECZENIE
· SPOTKANIA Z CIEKAWYMI LUDŹMI
· GMINA BIAŁOŚLIWIE
· OGŁOSZENIA-PRZETARGI
· HALA SPORTOWA
· REKRUTACJA DO SZKÓŁ
· EGZAMIN ÓSMOKLASISTY
· STYPENDIA
· DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
· RODO - INFORMACJE
Gmina Białośliwie
GOPS Białośliwie
Medalion z herbem
INFORMACJA - REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH I PONADGIMNAZJALNYCH 2019/2020
ulotka 0rekrutacja2018.jpg
SZKOLNY KONKURS NA LOGO - ZNACZEK
konkurs log powstanie wlkp 2018.jpg
MARSZ ANTYSMOGOWY

   Klasa patronacka Związku Międzygminnego "Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi" z białośliwskiej szkoły zorganizowała w czwartek 29 listopada br. - „Marsz Antysmogowy”. Jego głównym celem było uświadomienie mieszkańców w zakresie problematyki spalania odpadów w piecach domowych oraz zjawiska atmosferycznego powstałego w wyniku wymieszania się powietrza z dymem i spalinami (smog). Prawie pół tysiąca uczniów szkoły upomniało się w marszu, który już po raz drugi przeszedł ulicami Białośliwia, o prawo do czystego powietrza.

marszantysmogowy1 2018.jpg
KONKURS GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W BIAŁOŚLIWIU

   Zadanie konkursowe polega na wykonaniu filmu/spotu (od 5 do 10 minut), którego tematem jest przeciwdziałanie przemocy w rodzinie, szkole, grupie rówieśniczej, cyberprzemocy oraz pokazanie konstruktywnego modelowego sposobu jej przeciwdziałania. Konkurs adresowany jest do grup uczniów Szkoły Podstawowej w Białośliwiu – klasy VII, VIII oraz III gimnazjum. Prace konkursowe należy złożyć do 14 grudnia w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Białośliwiu.

gops konkurs2018.jpg
AWANS DO 1/2 FINAŁU WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO W UNIHOKEJU

   Zwycięstwo w Finale Mistrzostw Regionu Pilskiego w Unihokeju zapewniło białośliwskiej drużynie chłopców (rocznik 2003-2005) awans do 1/2 Finału Województwa Wielkopolskiego. Klasyfikacja końcowa etapu rejonowego, który miał miejsce 27 listopada w Drawsku, przedstawiała się następująco: Białośliwie, Trzcianka, Drawsko, Morakowo. Gratulujemy i życzymy sukcesu w finale wojewódzkim!

rejon unihokej 1Piosik27 11 2018.jpg
MISTRZOSTWO POWIATU PILSKIEGO W UNIHOKEJU
uni hokej 1Piosik2018.jpg
ANDRZEJKI, ANDRZEJKI, ANDRZEJKI...

   Dziękujemy Pani Natalii Michalskiej - dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Białośliwiu, Panu Jarosławowi Poloczek oraz Radzie Rodziców za pomoc w zorganizowaniu szkolnej imprezy andrzejkowej.

andrzejki1 2018.jpg
II MIEJSCE ZUZANNY W KONKURSIE GRAFIKI KOMPUTEROWEJ

   Zuzanna Rozpłoch zdobyła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na Grafikę Komputerową - „100 lat Niepodległości”, którego organizatorem była SP nr 3 w Pile. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu przy pomocy dowolnego edytora graficznego pracy plastycznej związanej z rocznicą 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Okolicznościowe dyplomy za udział w konkursie otrzymały również Anastasia Skulynets i Agata Jankiewicz. Gratulujemy!

grafika konkurs rozploch 2018.JPG
DYŻUR NAUCZYCIELSKI DLA RODZICÓW
dyzur nauczycielski2018 11 29).jpg
PRÓBNY EGZAMIN ÓSMOKLASISTÓW

   W kwietniu wszyscy ósmoklasiści przystąpią do pisemnego egzaminu będącego jednym z warunków ukończenia szkoły. Będzie on sprawdzał wiedzę i umiejętności, które ujęte zostały w podstawie programowej kształcenia ogólnego z poszczególnych przedmiotów dla uczniów szkoły podstawowej. Podczas trzech dni egzaminu uczniowie będą mieli do rozwiązania trzy testy egzaminacyjne: język polski, matematyka oraz język obcy nowożytny.
   Aby pozwolić uczniom na oswojenie się z formułą egzaminu oraz sprawdzić swoją dotychczasową wiedzę i umiejętności – na kilka miesięcy przed właściwym testem, przeprowadzono w dniach 21-23 listopada próbny egzamin ósmoklasisty. Wykorzystano do tego testy przygotowane przez jedno z wydawnictw edukacyjnych.

probny egzamin osmoklasistow 2018.jpg

KONKURS NA LAMPĘ RORATNIĄ
lampa roratnia2018.JPG
SPOTKANIE ODDZIAŁU ZWIĄZKU NAUCZYCIELSTWA POLSKIEGO W BIAŁOŚLIWIU Z OKAZJI 100 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
ZNP 2018.JPG
PEREGRYNACJA KOPII OBRAZU MATKI BOŻEJ JASNOGÓRSKIEJ W BIAŁOŚLIWIU

   Od września trwa peregrynacja kopii Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej w Diecezji Bydgoskiej. W parafii białośliwskiej obraz gościł w dniach 12-13 listopada 2018 roku. W ostatnim dniu peregrynacji we Mszy św. przed Obrazem uczestniczyli również uczniowie białośliwskiej szkoły.
   Była to druga, po czterdziestu latach, wizyta jasnogórskiego obrazu w Białośliwiu. Pielgrzymujący po polskich diecezjach obraz (waży 90 kilogramów) przewożony jest w specjalnym samochodzie. Jego kustoszami na szlaku są specjalnie wyznaczeni ojcowie Paulini.

obraz1 2018.jpg
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook - SP Bialosliwie
Dziennik - LIBRUS
Kuratorium
Ministerstwo
OKE Poznań
CDN - Piła
PPP Piła - Wyrzysk
Wygenerowano w sekund: 0.02 1,195,675 Unikalnych wizyt