FERIE ZIMOWE DOBIEGŁY KOŃCA, ALE POZOSTAŁY WSPOMNIENIA...
Dodane przez admin dnia January 30 2019 18:55:10

   Choć ferie dobiegły już końca, to na pewno ich pierwszy dzień zapamiętali uczestnicy spotkania przy grach planszowych oraz uczniowie klas IV-V, którzy w tym właśnie dniu pojechali do kina, następnie na lodowisko i do kręgielni.
   O godzinie dziewiątej w szkolnej świetlicy spotkali się miłośnicy planszogrania, którzy dzięki pani Angelice Szulc mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w wielu grach rozwijających spostrzegawczość, zręczność i wyobraźnię. Wśród dostępnych znalazły się tak znane tytuły jak: 5 Sekund, Dixit, Wsiąść do pociągu, Splendor czy Sabotażysta. Nie zabrakło także gier dla najmłodszych, m.in.: Kotobirynt, Ice Cool, Speed Cups, Dobble, Pszczółki. To spotkanie bardzo spodobało się uczestnikom, którzy rywalizowali ze sobą w atmosferze pełnej śmiechu i zabawy.
   Następnie uczniowie klas IV-V udali się do Piły, gdzie w kinie Helios obejrzeli film pt. Spider – Man Uniwersum, którego bohater – nastoletni Miles Morales – stanął do walki z tajemniczym Kingpinem. Pomagali mu w tym Spider - Manowie z innych wymiarów.
   Po seansie filmowym uczestnicy wycieczki podzielili się na dwie grupy. Jedna udała się na lodowisko, gdzie mogła doskonalić swe umiejętności jazdy na łyżwach. Natomiast miłośnicy gry w kręgle pojechali do Bowling – Rodło. Tam przez dwie godziny rywalizowali ze sobą w strącaniu kręgli.
   Organizatorki tego przedsięwzięcia, Angelika Szulc, Marta Grzonkowska – Kopera i Hanna Dominiak, serdecznie dziękują uczniom za pełne zdyscyplinowanie oraz wzorowe zachowanie podczas wyjazdu. Składają także podziękowanie paniom Małgorzacie Częstochowskiej, Aleksandrze Krauze, Ewelinie Tusińskiej i panu Marcinowi Załachowskiemu za pomoc w sprawowaniu opieki nad uczniami.Treść rozszerzona