Szkoła Podstawowa Białośliwie - News
28-05-2023 22:19
Nawigacja
AKTUALNOŚCI
KONTAKT
KADRA PEDAGOGICZNA
WYCHOWAWCY KLAS
DOKUMENTY SZKOLNE
ZARZĄDZENIA DYREKTORA
KALENDARIUM SZKOLNE
BEZPIECZNA SZKOŁA
GODZINY LEKCYJNE
PLAN LEKCJI I KONSULTACJI
ZAJĘCIA DODATKOWE
RADA RODZICÓW
PRZYWOZY I ODWOZY
PATRON SZKOŁY
BIBLIOTEKA
PEDAGOG
LOGOPEDA
ŚWIETLICA SZKOLNA
PIELĘGNIARKA SZKOLNA
STOŁÓWKA SZKOLNA
UBEZPIECZENIE
PROMOCJA ZDROWIA
SPOTKANIA Z CIEKAWYMI LUDŹMI
GMINA BIAŁOŚLIWIE
OGŁOSZENIA-PRZETARGI
HALA SPORTOWA
REKRUTACJA DO SZKÓŁ
EGZAMIN ÓSMOKLASISTY
KSZTAŁCENIE ZDALNE
STYPENDIA
SZCZEPIENIA COVID-19
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
RODO - INFORMACJE
Wydarzenie
Medalion z herbem
100 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
INFORMACJA - PILSKIE POWIATOWE TARGI EDUKACYJNE 2023

   Uwaga ósmoklasiści! Ta informacja powinna Was szczególnie zainteresować! Już w sobotę, 18 lutego, Starosta Pilski – Eligiusz Komarowski zaprasza przyszłych absolwentów szkół podstawowych na Pilskie Powiatowe Targi Edukacyjne, podczas których przedstawiona zostanie oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2023/2024. Nie może Was tam zabraknąć!

targi edukacyjne plakat2023EK.jpg
ŻYCZENIA
ferie zimowe 2023 zyczeniaJL.jpg
KONKURS RECYTATORSKI (27 stycznia 2023 r.)

    Już po raz piąty odbył się szkolny konkurs recytatorski pt. „Magia Świąt Bożego Narodzenia w poezji”. W tej edycji recytatorskich zmagań udział wzięło ośmioro uczniów: Wiktor Wańczyk, Zuzanna Ćwik, Sofiia Kontsevych, Iga Szcześniak–Dyl, Maksymilian Kuberski, Zofia Jasińska, Wiktoria Dyl i Julia Łaźniak. Ich recytację oceniało jury w składzie: Lucyna Mickiewicz – nauczycielka języka polskiego oraz Ewa Ziarnik - nauczyciel bibliotekarz. Konkurs brawurowo poprowadziła Julia Ślawska, a scenografię przygotowały Weronika Bujko i Martyna Frankowska.
   Laureatką piątej edycji recytatorskich zmagań została Zofia Jasińska, drugie miejsce zajął Maksymilian Kuberski, trzecie miejsce zdobył Wiktor Wańczyk. Uczniowie, którzy przysłuchiwali się nastrojowej recytacji, postanowili wyróżnić Zofię Jasińską.
   Organizatorki konkursu, Hanna Bogdańska i Hanna Dominiak, gratulują wszystkim recytatorom i składają serdeczne podziękowania tym, którzy wsparli organizację tego przedsięwzięcia.

magia poezja konkurs1 2023.jpg

SAMORZĄD SZKOLNY NA RZECZ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY (27 stycznia 2023 r.)

   Już w najbliższą niedzielę, 29 stycznia, będzie miał miejsce 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Białośliwski sztab mieści się w Gminnym Ośrodku Kultury, gdzie odbędzie się między innymi aukcja na rzecz pozyskania środków finansowych na tegoroczną zbiórkę. W tym celu uczniowie wraz z opiekunami samorządu przygotowali również na białośliwską aukcję WOŚP magnesy i mydełka.

magnesWOSP0 2023.jpg
SZÓSTOKLASIŚCI W PILE (26 stycznia 2023 r.)

   Czy można połączyć walory edukacyjne i rekreacyjne? Oczywiście! Dowodem tego jest wycieczka uczniów klas szóstych do Piły. Jej pierwszym etapem były odwiedziny w Muzeum Okręgowym, gdzie uczniowie obejrzeli wraz z przewodnikiem zbiory archeologiczne, uzbrojenia XVII-wiecznej polskiej szlachty, wyposażenia mieszkań mieszczańskich, a także wystawę czasową poświęconą szopkom bożonarodzeniowym pochodzącym z różnych części świata. Wiele wrażeń i emocji sprawił pobyt w kręgielni - Bowling Rodło Piła. Tam, uczniowie mogli wykazać się zręcznością, celnością, a przede wszystkim wzajemną rywalizacją. Na zakończenie uczniowie stwierdzili - to była rewelacyjna wycieczka! Uczniom opiekę zapewnili nauczyciele: Wojciech Kubiński, Marcin Załachowski, Piotr Coblewski oraz Marta Grzonkowska-Kopera.

muzeum pilaA 1 2023.JPG
WARSZTATY KULINARNE Z PIZZĄ W TLE (26 stycznia 2023 r.)

   Któż z nas nie lubi pizzy? To jedno z najpopularniejszych dań, które znają niemal wszyscy. Dzisiaj uczniowie mogli podczas warsztatów kulinarnych poznać nie tylko tradycyjny przepis na przygotowanie tego smakowitego dania, a także przygotować sobie pizzę z własnym składem. Wszystko pod warunkiem, że są to zdrowe składniki sprzyjające naszemu właściwemu odżywianiu.

apizza1 warsztat 2023.jpg
PRELEKCJA PROFILAKTYCZNA (26 stycznia 2023 r.)

   Funkcjonariuszki Komendy Powiatowej Policji w Pile spotkały się dzisiaj ze starszymi uczniami i przeprowadziły prelekcję tematyczną związaną z zagrożeniami oraz odpowiedzialnością nieletnich wobec prawa. W okresie ferii zimowych a także w codziennym życiu narażeni jesteśmy na różne sytuacje związane z naszym bezpieczeństwem oraz różnorodnymi sytuacjami wymuszającymi na nas podjęcie właściwych decyzji i zachowania prawidłowych postaw. Wiedza związana z takimi sytuacjami ma nam pomóc jak w danej sytuacji się zachować, aby nie wchodzić w konflikt z prawem oraz nie stwarzać niewłaściwych i niebezpiecznych sytuacji.

policja1 PP 2023.jpg
OFERTA FERYJNA 2023 (część 5.)

   W rozwinięciu informacji przedstawiamy kolejne trzy oferty feryjne. Powinny one szczególnie zainteresować wielbicieli sprawności manualnych i kreatywnych oraz sportowych. Jeśli masz ochotę wspólnie, a przede wszystkim aktywnie spędzić czas - przybywaj do szkoły w ferie!
   Do zobaczenia w Naszej Szkole!

oferta feryjna5 2023.jpg
OFERTA FERYJNA 2023 (część 4.)

   W rozwinięciu informacji przedstawiamy kolejne dwie oferty feryjne. Powinny one szczególnie zainteresować uczniów, którzy przygotowują się do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego i matematyki. Sprawdź swoją wiedzę z literatury polskiej lub matematycznych działań! Interesująco, a przede wszystkim pożytecznie spędź zimowe ferie w szkole!
   Do zobaczenia w Naszej Szkole!

oferta feryjna3 2023.jpg
OFERTA FERYJNA 2023 (część 3.)

   W rozwinięciu informacji przedstawiamy kolejne dwie oferty feryjne realizowane w szkole, tym razem przeznaczone dla uczniów klas I-III. Jeśli jesteś zainteresowany historiami biblijnymi lub wykazaniem się sprawnością sportową – koniecznie przyjdź! Interesująco i aktywnie spędź zimowe ferie w szkole!
   Do zobaczenia w Naszej Szkole!

oferta feryjna4 2023.jpg
OFERTA FERYJNA 2023 (część 2.)

   W rozwinięciu informacji przedstawiamy kolejne dwie oferty feryjne realizowane w szkole. Może interesuje Was lego education lub umiejętność sprawdzenia się w pisaniu gęsim piórem? Przyjdź, zobacz, sprawdź się! Czekamy na zgłoszenia chętnych uczniów.
   Do zobaczenia w Naszej Szkole!

oferta feryjna2 2023.jpg
OFERTA FERYJNA 2023 (część 1.)

   W rozwinięciu informacji znajduje się pierwsza część ofert feryjnych. Może warsztaty językowe z angielskiego, a może dzień gier planszowych? Wybór należy do Ciebie! Wszystkich chętnych uczniów zapraszamy do skorzystania z przedstawionych propozycji oraz pożytecznego a zarazem atrakcyjnego spędzenia czasu ferii zimowych w szkole!
   Do zobaczenia w Naszej Szkole!!!

oferta feryjna1 2023.jpg

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE (23 stycznia 2023 r)
konkurs elzbieta luty2023.jpg
DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA (21 - 22 stycznia 2023 r.)
dzien babci dziadka 2023.png
JUŻ NIEDŁUGO FERIE ZIMOWE 2023
ferie zimowe 2023 terminy.jpg

Źródło mapki: https://news.edubaza.pl/s/1777/81532-Ferie-2023-terminy-ferii-zimowych-w-roku-szkolnym-20222023.htm
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
DZIENNIK ELEKTRONICZNY - LIBRUS
Kuratorium
Ministerstwo
OKE Poznań
CDN - Piła
PPP Piła - Wyrzysk