Szkoła Podstawowa Białośliwie - News
14-06-2024 13:42
Nawigacja
· AKTUALNOŚCI
· KONTAKT
· KADRA PEDAGOGICZNA
· WYCHOWAWCY KLAS
· DOKUMENTY SZKOLNE
· DRUKI DO POBRANIA
· ZARZĄDZENIA DYREKTORA
· KALENDARIUM SZKOLNE
· GODZINY LEKCYJNE
· PLAN LEKCJI I KONSULTACJI
· RADA RODZICÓW
· PRZYWOZY I ODWOZY
· PATRON SZKOŁY
· BIBLIOTEKA
· PEDAGOG
· LOGOPEDA
· ŚWIETLICA SZKOLNA
· PIELĘGNIARKA SZKOLNA
· STOŁÓWKA SZKOLNA
· UBEZPIECZENIE
· SPOTKANIA Z CIEKAWYMI LUDŹMI
· GMINA BIAŁOŚLIWIE
· OGŁOSZENIA-PRZETARGI
· HALA SPORTOWA
· REKRUTACJA DO SZKÓŁ
· EGZAMIN ÓSMOKLASISTY
· STYPENDIA
· DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
· RODO - INFORMACJE
· FERIE W SZKOLE
Gmina Białośliwie
GOPS Białośliwie
Medalion z herbem
KONKURS PLASTYCZNY - BOŻONARODZENIOWY ANIOŁ
aniol konkurs aabb1 2023.jpg
INFORMACJA - SPOTKANIA Z RODZICAMI
wywiadowka 2023 11 29a.jpg
DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA (24 listopada 2023 r.)
disco4 2023 andrzejki.jpg
SZYMON KROKOS LAUREATEM OLIMPIADY EKOLOGICZNEJ (23 listopada 2023 r.)

   W Centrum Powiatowym ISKRA w Pile spotkali się laureaci olimpiad ekologicznych, w których brali udział uczniowie szkół podstawowych i średnich. Po kolejnych wcześniejszych etapach (szkolnych, gminnych, powiatowych) odbył się finał na poziomie ponadregionalnym. Wzięli w nim udział zwycięzcy uczniowie z powiatów północnej Wielkopolski. Wśród laureatów znalazł się siódmoklasista z białośliwskiej szkoły podstawowej – Szymon Krokos. Podczas uroczystej gali, podsumowano olimpiadę oraz nagrodzono laureatów. Gratulacje złożyli i nagrody wręczyli starosta pilski - Eligiusz Komarowski oraz wicestarosta pilski - Arkadiusz Kubich. (woco)

gala ekologicznaSK 2023 1.jpg
ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ (21 listopada 2023 r.)

   W związku ze Światowym Dniem Życzliwości i Pozdrowień samorząd uczniowski przygotował akcję promującą hasło – „Bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta”. Celem było przede wszystkim uwrażliwienie na wzajemną życzliwość oraz wzbudzenie pozytywnych emocji. Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką. I tak też brzmiał fragment życzeń składanych wszystkim uczniom, nauczycielom i innym pracownikom szkoły by codziennie być życzliwym, bo życzliwość się opłaca i w dobroci do nas wraca. (D.P.)

zyczliwosc3 2023.jpg
ISKRY NIEPODLEGŁEJ - WIDOWISKO MULTIMEDIALNE (20-22 listopada 2023 r.)

   Nie mogło nas tam zabraknąć! „Iskry Niepodległej” to multimedialne widowisko, które mogą obejrzeć wszyscy białośliwscy uczniowie. To historia Polek i Polaków, którzy w ostatnim 100-leciu chcieli zmieniać świat. Pokazy odbywają się bezpłatnie dla wszystkich chętnych, w godz. 10-18 (co pół godziny), do najbliższej środy. Warto tam być!

iskra0 2023.jpg
DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA - ZAPROSZENIE
andrzejki 2023 plakat gok.jpg
ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA (17 listopada 2023 r.)

   W dniu 17 listopada obchodziliśmy - XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Głównym celem akcji było zachęcenie uczniów do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Wydarzenie odbyło się pod hasłem „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”. Uczestnicy zajęć rozwijających z matematyki wchodzili w skład komisji egzaminacyjnych, które sprawdzały znajomość tabliczki mnożenia wśród uczniów klas IV-VIII a także nauczycieli. Komisja uczniowska przeprowadziła także egzamin wśród spotkanych mieszkańców Białośliwia, w tym: wójta gminy Białośliwie i skarbnika oraz pracowników NBS w Białośliwiu. Na lekcjach matematyki uczniowie uczestniczyli również w kole fortuny i rozwiązywali łamigłówki. W klasach czwartych uczestnicy zajęć rozwijających z matematyki prezentowali swoim kolegom ciekawe sposoby mnożenia. Gratulujemy wszystkich „mistrzom tabliczki mnożenia”! (A.K.)

xmnozenie 0 2023.jpg
AKADEMIA DLA RODZICÓW - ZAPRASZAMY
akademia rodzica1 2023.jpg
"ISKRY NIEPODLEGŁEJ" WKRÓTCE W BIAŁOŚLIWIU

   „Iskry Niepodległej” to multimedialne widowisko o wybitnych Polkach i Polakach, którzy zmieniali świat. Umieszczono je w specjalnie zaprojektowanej naczepie ekspozycyjnej, dzięki czemu może podróżować po Polsce. Kosmiczny design, cyfrowa opowieść i elementy interaktywne już w przyszłym tygodniu w Białośliwiu! Warto tam być!

a iskry niepodleglej2023.jpg
TURNIEJ BADMINTONA Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI (10 listopada 2023 r.)

   W dniu 10 listopada, w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Wiktora Kaji w Białośliwiu, odbył się „Turniej Badmintona” z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W turnieju uczestniczyło 46 zawodników. Zwycięzcami turnieju zostali: Aleksandra Heimann w kat. dziewcząt kl. IV-VI, Szymon Fons w kat. chłopców kl. IV-VI, Zofia Góra w kat. dziewcząt kl. VII-VIII, Jakub Kacprzak w kat. chłopców kl. VII-VIII. Zawodnicy otrzymali nagrody zakupione z funduszy otrzymanych w ramach dotacji Gminy Białośliwie dla Uczniowskiego Klubu Sportowego „Iskra” przy SP w Białośliwiu na realizację zadania: Upowszechnianie kultury fizycznej. (P.K.)

turniej2023 1a badminton.jpg
NIEPODLEGŁOŚCIOWY RAJD ROWEROWY ULICAMI BIAŁOŚLIWIA (11 listopada 2023 r.)

   Dzisiejsze świętowanie Narodowego Święta Niepodległości rozpoczęliśmy od niepodległościowego rajdu rowerowego ulicami Białośliwia z uczniami i nauczycielami naszej szkoły, wspólne wciągnięcie flagi narodowej na maszt przy Urzędzie Gminy oraz ognisko dla jego uczestników. (woco)

rowery3 2023.JPG
W PRZEDEDNIU NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI (10 listopada 2023 r.)

   Uroczystą akademią oraz programem artystycznym zainaugurowano obchody Narodowego Święta Niepodległości. Szkolne spotkanie było również okazją do wspólnego odśpiewania hymnu narodowego - „Mazurek Dąbrowskiego”, w ramach akcji „Szkoła do Hymnu” organizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. (woco)

AANSN1 2023.JPG
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook - SP Bialosliwie
Dziennik - LIBRUS
Kuratorium
Ministerstwo
OKE Poznań
CDN - Piła
PPP Piła - Wyrzysk
Wygenerowano w sekund: 0.01 1,317,785 Unikalnych wizyt