06-08-2020 11:15
Nawigacja
AKTUALNOŚCI
KONTAKT
KADRA
WYCHOWAWCY
DOKUMENTY
KALENDARIUM
GODZINY LEKCYJNE
PLAN LEKCJI
ZAJĘCIA DODATKOWE
PRZYWOZY I ODWOZY
RADA RODZICÓW
PATRON SZKOŁY
BIBLIOTEKA
PEDAGOG
PSYCHOLOG
ŚWIETLICA SZKOLNA
PIELĘGNIARKA SZKOLNA
STOŁÓWKA SZKOLNA
UBEZPIECZENIE
PROJEKT EDUKACYJNY
PROMOCJA ZDROWIA
SPOTKANIA Z CIEKAWYMI LUDŹMI
GMINA BIAŁOŚLIWIE
OGŁOSZENIA
HALA SPORTOWA
RODO - INFORMACJE
REKRUTACJA DO SZKÓŁ
BEZPIECZNA SZKOŁA
PROJEKT DIGITAL KIDS
EGZAMIN ÓSMOKLASISTY
KSZTAŁCENIE ZDALNE
Wydarzenie
Medalion z herbem
100 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
KOMUNIKAT (24 marca 2020 r.)
ZAWIESZENIE ZAJĘĆ SZKOLNYCH W DNIACH 12-25 MARCA 2020
MALARSKIE INSPIRACJE PANI DOROTY

   Szkolny korytarz wzbogaca się o kolorowe aranżacje malarskie, których autorką jest Dorota Szmechtig-Szturo. Barwne malowidła, które zapełniają ściany korytarza mają nie tylko wzbogacić przestrzeń szkolną ale pozytywnie wpływać na koncentrację i rozwijać wyobraźnię uczniów, ilustrując przy tym fragmenty wiedzy oraz pokazując wielobarwność i różnorodność świata.

KONKURS PLASTYCZNY
UCZNIOWSKI ART JOURNALING (6 marca 2020 r.)

   Art journaling to coraz bardziej popularny sposób na prowadzenie dziennika artystycznego - takiego, w którym słowa mieszają się z obrazami. Art jounal to zeszyt, który może spełniać wiele funkcji i to wszystko zależy od jego twórców, jak go wykorzystają. Często jest on po prostu miejscem gdzie testowane są nowe techniki plastyczne i materiały. Może być formą dokumentowania życia - codzienności, pasji, podróży. Czasem wyraża się w nim i zapisuje myśli, emocje, potrzeby. Tym, co podoba się twórcom w prowadzeniu dziennika artystycznego, jest pełna dowolność i brak zasad. W jego prowadzeniu jest natomiast pełna swoboda twórcza!

HIGIENA - CO NALEŻY WIEDZIEĆ

WIELKOPOLSKIE DROGI DO NIEPODLEGŁOŚCI - WYCIECZKA EDUKACYJNA (20 lutego 2020 r.)

   Muzeum Powstania Wielkopolskiego 1918-1919, Muzeum Martyrologii Wielkopolan - Fort VII oraz Cmentarz Zasłużonych Wielkopolan to cel wycieczki grupy uczniów, którzy uczestniczą w projekcie edukacyjnym Cyfrowa Wielkopolska 2020 - podprojekt: Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolski.
   W ramach projektu uczniowie podczas zajęć oraz wyjazdów poszukują i gromadzą informacje o wielkopolskich osiągnięciach naukowo-gospodarczych, przyrodzie, środowisku, historii oraz ciekawych Wielkopolanach. Ostatecznym efektem pracy uczniów będzie opracowanie w sposób multimedialny zgromadzonych materiałów i opublikowanie ich w Cyfrowej Dziecięcej Encyklopedii Wielkopolan.
   Wyjazd do stolicy regionu - Poznania, który odbył się pod opieką nauczycieli Marcina Załachowskiego oraz Piotra Coblewskiego, miał na celu zapoznanie uczniów uczestniczących w projekcie z historią dotyczącą Wielkopolski oraz jej drogami prowadzącymi do niepodległości.


SZKOLNA POCZTA WALENTYNKOWA (14 lutego 2020 r.)

   Walentynki to wyjątkowy dzień dla wielu osób. Jest to czas wyznawania zarówno miłości, sympatii jak i przyjaźni. Stałym niemalże elementem święta zakochanych jest wzajemnie wręczanie sobie walentynkowych ozdobnych karteczek. Najczęściej jest to czerwone serce opatrzone okolicznościowym wierszykiem. Z tej okazji, jak co roku, Samorząd Szkolny zorganizował pocztę walentynkową, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

UWAGA ÓSMOKLASIŚCI - TARGI EDUKACYJNE

   Już 22 lutego (w sobotę) w Zespole Szkół Gastronomicznych odbędą się Pilskie Powiatowe Targi Edukacyjne. Swoją ofertę edukacyjną na rok szkolny 2020/2021 przedstawią wszystkie szkoły i placówki oświatowe prowadzone przez Powiat Pilski: licea ogólnokształcące, technika, szkoły branżowe.

INFORMACJA
FERYJNY WYJAZD DO BYDGOSZCZY (29 stycznia 2020 r.)

   Uczniowie z klas 6, 5, 4 i 2 uczestniczyli w feryjnej wycieczce do Bydgoszczy. W programie wyjazdu było zwiedzanie bydgoskiej katedry, wyspy spichlerzy oraz FAMILYPARK-u, gdzie uczniowie uczestniczyli w eksperymentach chemicznych przeprowadzanych w pracowni profesora Ciekawskiego. Odkrywając tajniki nauki, uczniowie za pomocą widowiskowych eksperymentów poznawali niezwykłe zjawiska oraz ciekawostki wyjaśniające - jak skonstruowany jest nasz świat. Na zakończenie nie zabrakło również możliwości skorzystania z zabaw w strefie trampolin, zjeżdżalni, ściany wspinaczkowej, figlarnego toru przeszkód i jazdy samochodzikami. Opiekę nad uczniami, podczas bydgoskiej wycieczki, sprawowali Arleta Iwanowicz i Piotr Coblewski.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
DZIENNIK ELEKTRONICZNY - LIBRUS
Kuratorium
Ministerstwo
OKE Poznań
CDN - Piła