22-07-2019 13:33
Nawigacja
AKTUALNOŚCI
KONTAKT
KADRA
WYCHOWAWCY
DOKUMENTY
KALENDARIUM
GODZINY LEKCYJNE
PLAN LEKCJI
ZAJĘCIA DODATKOWE
PRZYWOZY I ODWOZY
RADA RODZICÓW
PATRON SZKOŁY
BIBLIOTEKA
PEDAGOG
PSYCHOLOG
ŚWIETLICA SZKOLNA
PIELĘGNIARKA SZKOLNA
STOŁÓWKA SZKOLNA
UBEZPIECZENIE
PROJEKT EDUKACYJNY
PROMOCJA ZDROWIA
SPOTKANIA Z CIEKAWYMI LUDŹMI
GMINA BIAŁOŚLIWIE
OGŁOSZENIA
HALA SPORTOWA
RODO - INFORMACJE
REKRUTACJA DO SZKÓŁ
BEZPIECZNA SZKOŁA
Wydarzenie
Medalion z herbem
100 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
NAGRODZONO NAJPIĘKNIEJSZE KARTKI WIELKANOCNE (15 maja 2019 r.)

   W ostatnich dniach nagrodzono uczniów w szkolnym konkursie plastycznym "Najpiękniejsza kartka wielkanocna", którego organizatorem była Malwina Rzonska. Spośród wielu prac jury nagrodziło uczniów w dwóch kategoriach: (klasy I-III) I m. Zofia Miedzińska, II m. Julia Słysz, III m. Oskar Wiśniewski; (klasy IV-VIII) I m. Maja Łukasik, II m. Julia Miedzińska, III m. Kacper Szawłowski.
   Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów plastycznych!

DZIEŃ PATRONA 2019
REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH I PONADGIMNAZJALNYCH

   UWAGA ÓSMOKLASIŚCI I GIMNAZJALIŚCI!
   W dniach 13-31 maja trwa elektroniczna rekrutacja do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. Rekrutacja w powiecie pilskim przeprowadzana jest przez stronę internetową: www.pila.edu.com.pl

W NAGRODĘ WYCIECZKA DO DOBRZYCY (6 maja 2019 r.)

   W okresie jesiennym uczniowie szkoły podstawowej, w ramach współpracy z Kołem Łowieckim nr 16 "Bażant" w Białośliwiu, uczestniczyli w akcji zbierania kasztanów i żołędzi. Uczniowie, którzy wykazali się największą ilością zebranych surowców w nagrodę wzięli udział w wycieczce do "Punktu Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Dobrzycy" znajdującym się w Nadleśnictwie Zdrojowa Góra. Opiekę nad uczniami podczas wyjazdu sprawowały: Dorota Świtała i Romualda Słodowicz.

INFORMACJA
WYWIADÓWKI
W PRZEDEDNIU ŚWIĘTA MAJOWEJ KONSTYTUCJI - FOTORELACJA

    "Roku Pańskiego 1791" - taki tytuł nosi inscenizacja przygotowana przez uczniów klas piątych. Jej akcja toczy się 3 maja 1791 roku w parkowej scenerii, gdzie dwoje młodych ludzi miło spędza czas, zachwycając się wiosenną przyrodą. Łucja i zakochany w niej Maurycy – w tych rolach świetnie zaprezentowali się Wiktoria Góra i Jakub Domalewski – nie są świadomi tego, że w kraju rozgrywają się właśnie ważne wydarzenia polityczne. Uchwalenie Konstytucji i jej główne założenia są natomiast entuzjastycznie komentowane przez przyjaciół, którzy także spotykają się w parku i obserwują oświadczyny Maurycego. W ich role fantastycznie wcielili się: Dobrosława Coblewska, Zofia Strojek, Jan Bartoszek, Florian Kozłowski i Mateusz Polachowski. W inscenizacji wystąpiła także Zofia Góra, która z wdziękiem sygnalizowała widowni daty ważnych wydarzeń historycznych.
   Młodzi aktorzy zaprezentowali się w przepięknych strojach z epoki, które przygotowali ich rodzice, za co serdecznie dziękują autorki inscenizacji Marta Grzonkowska-Kopera i Hanna Dominiak.

BILETY DO KINA NAGRODĄ W KONKURSIE (30 kwietnia 2019 r.)

   Zwycięzcom konkursów, które zostały przeprowadzone z okazji "Dnia Świętego Patryka", wręczono nagrody. W konkursie na strój reprezentujący Irlandię zwyciężył Jan Czarnota z klasy VIIa. Natomiast w konkursie "Treasure hunt", w którym uczniowie musieli odnaleźć ukryte na terenie szkoły symbole związane z dniem patrona Irlandii, zwyciężyły Aleksandra Krauze i Kinga Kowal z klasy VIIIa, a w klasach młodszych Zuzanna Obrzut i Emilia Osendowska. Wszyscy zwycięzcy otrzymali pamiątkowy dyplom i bilety do kina na wybrany film. Gratulujemy i życzymy udanych seansów filmowych.

KOMUNIKAT
SZÓSTOKLASIŚCI W WARSZAWIE (7-8 kwietnia 2019 r.)

   Plac marszałka Piłsudskiego z Grobem Nieznanego Żołnierza, Zamek Królewski, Stare Miasto oraz Stadion Narodowy - to niektóre obiekty, które znalazły się w programie dwudniowej wycieczki uczniów klas szóstych. Warszawę - stolicę Polski, musi zobaczyć każdy! Mimo, że miasto zostało doszczętnie zniszczone w czasie II wojny światowej i nie może pochwalić się tak dużą ilością zabytków jak inne miasta w kraju, to jednak posiada fascynującą historię, której trzeba być świadomym. To przekonanie stało się też inspiracją do zorganizowania szkolnej wycieczki, podczas której opiekę nad białośliwskimi uczniami sprawowali: Beata Czajkowska, Magdalena Mielnik i Piotr Coblewski.

KOMUNIKAT
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
DZIENNIK ELEKTRONICZNY - LIBRUS
Kuratorium
Ministerstwo
OKE Poznań
CDN - Piła