21-05-2019 20:37
Nawigacja
AKTUALNOŚCI
KONTAKT
KADRA
WYCHOWAWCY
DOKUMENTY
KALENDARIUM
GODZINY LEKCYJNE
PLAN LEKCJI
ZAJĘCIA DODATKOWE
PRZYWOZY I ODWOZY
RADA RODZICÓW
PATRON SZKOŁY
BIBLIOTEKA
PEDAGOG
PSYCHOLOG
ŚWIETLICA SZKOLNA
PIELĘGNIARKA SZKOLNA
STOŁÓWKA SZKOLNA
UBEZPIECZENIE
PROJEKT EDUKACYJNY
PROMOCJA ZDROWIA
SPOTKANIA Z CIEKAWYMI LUDŹMI
GMINA BIAŁOŚLIWIE
OGŁOSZENIA
HALA SPORTOWA
RODO - INFORMACJE
REKRUTACJA DO SZKÓŁ
Wydarzenie
Medalion z herbem
100 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE - POGADANKA ŚWIETLICOWA

  W ostatnich dniach przeprowadzono wśród uczniów przebywających na zajęciach świetlicowych tematyczne prelekcje dotyczące zachowania zasad bezpieczeństwa podczas zimowych ferii. Uwrażliwiono uczniów na wszystkie niebezpieczne sytuacje wynikające z zabaw oraz zachowania się w różnych sytuacjach życiowych. Pogadanki przeprowadziły nauczycielki świetlicy: Ewa Rutkowska, Magdalena Mielnik i Angelika Szulc.

FERIE ZIMOWE W WOJEWÓDZTWIE WIELKOPOLSKIM (12-25 lutego 2018 r.)
KONKURS PLASTYCZNY - "MÓJ ULUBIONY MIŚ"

   „Mój ulubiony miś” to konkurs plastyczny zorganizowany przez nauczycieli świetlicy: Ewę Rutkowską, Magdalenę Mielnik i Angelikę Szulc. Celem konkursu, w którym wzięła spora grupa najmłodszych uczniów z klas I-III, było przedstawienie w plastycznej formie ulubionego wizerunku misia. Jury nagrodziło następujące osoby:
  - w kategorii klas I: Lena Kania, Karol Gorzuch Zofia Góra, wyróżnienia: Igor Burzyński, Antonina Coblewska, Julia Korpal, Roksana Kostrzewska, Wiktoria Dyl, Zofia Miedzińska, Marcelina Ramusiewicz.
  - w kategorii klas II: Karolina Bureta, Ksenia Gwizdowska, Hubert Kosakowski, wyróżnienia: Wiktoria Domalewska, Oliwia Bureta, Marta Bureta, Zofia Borecka.
  - w kategorii klas III: Agnieszka Zalewska, Olga Nowak, Jakub Paszkiewicz, wyróżnienia: Oliwier Wyrobek, Maja Pinkowska, Kacper Zdrenka, Szymon Częstochowski.
   Wszyscy nagrodzeni otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz maskotki misia, które wręczyła Zofia Boć-Sosnowska – dyrektor szkoły. Nagrodzonym i wyróżnionym uczniom gratulujemy!


OGŁOSZENIE - POSTĘPOWANIE REKRUTACYJNE DO KLAS I SZKOŁY PODSTAWOWEJ
NAGRODA STAROSTY PILSKIEGO DLA BIAŁOŚLIWSKIEGO NAUCZYCIELA - WOJCIECHA KUBIŃSKIEGO

  Starosta Pilski Eligiusz Komarowski wręczył swoje doroczne nagrody najlepszym zawodnikom, klubom sportowym, trenerom, a także działaczom sportowym z terenu powiatu pilskiego. Wśród nagrodzonych, w kategorii „sport szkolny” znalazł się nauczyciel wychowania fizycznego – Wojciech Kubiński. Gratulujemy!!!

Źródło foto: www.powiat.pila.pl

BAL GIMNAZJALNY

ZAPROSZENIE DLA RODZICÓW
JAK UCHRONIĆ SIĘ PRZED AGRESJĄ PSA - POKAZ SZKOLENIOWY

  We wtorek - 30 stycznia odbył się pokaz, którego celem było przekazanie uczniom teoretycznych i praktycznych informacji jak uchronić się przed agresją psa. Pokaz przeprowadził Piotr Danalewski (były wojskowy) oraz Mirosław Różański (były policjant) z Włocławka. W pokazie uczestniczył również pies rasy husky syberyjski o imieniu Lucky. Uczniowie dowiedzieli się, że atak psa jest często reakcją na agresję człowieka oraz jakie sygnały wysyła pies przed atakiem. Nauczyli się również co mają zrobić by uniknąć bezpośredniego kontaktu oraz by nie zostać zaatakowanym, a także jeśli jednak to nastąpi to jak mają postąpić aby skutecznie się obronić. Prelegenci zapewnili, że każdy może wychować swojego psa i nauczyć go posłuszeństwa pod warunkiem, że będziemy z nim odpowiednio postępować. Musimy jednak pamiętać, że zwierzęta nie są zabawką i aby zostać ich właścicielem, trzeba być odpowiedzialnym i konsekwentnym.

WYWIADÓWKA SEMESTRALNA
DZIEŃ BABCI I DZIADKA - FOTORELACJA

  21 stycznia obchodzimy - Dzień Babci, a dzień później, 22 stycznia - Dzień Dziadka. To świetna okazja, żeby złożyć życzenia i przede wszystkim odwiedzić naszych najbliższych. Dzień Babci i Dziadka to jedno z najbardziej ciepłych i rodzinnych świąt. Dla wielu osób babcia i dziadek to osoby szczególne i wyjątkowe, obdarzające wnuczęta szczerą miłością, zawsze służąc radą i pomocą. Z tego powodu babcie i dziadkowie cieszą się wielkim szacunkiem. W Polsce dzień ten celebruje się nie tylko w domach, ale również w szkołach i innych instytucjach, gdzie odbywają się okolicznościowe spotkania z wierszami i piosenkami. Małe dzieci często przygotowują kolorowe laurki, a starsze obdarowują ich drobnymi prezentami.

"DZIELNICOWY BLIŻEJ NAS" - POZNAJ SWOJEGO DZIELNICOWEGO

  W dniu 23 stycznia, dzielnicowy st. sierż. Tomasz Pawłowski z Posterunku Policji w Białośliwiu przekazał informacje dotyczące realizacji przez Policję programu „Dzielnicowy bliżej nas”. Program, którego głównym celem jest zainteresowanie społeczeństwa problematyką bezpieczeństwa ma za zadanie uspołecznienie działań Policji oraz zbudowanie zaufania pomiędzy Policją a obywatelami. Znajomość swoich dzielnicowych jest niezwykle istotna, choćby dlatego, by wiedzieć do kogo zwrócić się o pomoc.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
DZIENNIK ELEKTRONICZNY - LIBRUS
Kuratorium
Ministerstwo
OKE Poznań
CDN - Piła