20-10-2020 08:28
Nawigacja
AKTUALNOŚCI
KONTAKT
KADRA
WYCHOWAWCY
DOKUMENTY
BEZPIECZNA SZKOŁA
KALENDARIUM
GODZINY LEKCYJNE
PLAN LEKCJI
ZAJĘCIA DODATKOWE
RADA RODZICÓW
PRZYWOZY I ODWOZY
PATRON SZKOŁY
BIBLIOTEKA
PEDAGOG
PSYCHOLOG
ŚWIETLICA SZKOLNA
PIELĘGNIARKA SZKOLNA
STOŁÓWKA SZKOLNA
UBEZPIECZENIE
PROJEKT EDUKACYJNY
PROMOCJA ZDROWIA
SPOTKANIA Z CIEKAWYMI LUDŹMI
GMINA BIAŁOŚLIWIE
OGŁOSZENIA
ZARZĄDZENIA DYREKTORA
HALA SPORTOWA
REKRUTACJA DO SZKÓŁ
PROJEKT DIGITAL KIDS
EGZAMIN ÓSMOKLASISTY
KSZTAŁCENIE ZDALNE
RODO - INFORMACJE
Wydarzenie
Medalion z herbem
100 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
PRÓBNE EGZAMINY GIMNAZJALISTÓW NA PÓŁMETKU...

   Trzecioklasiści z oddziałów gimnazjalnych - w dniach 4-6 grudnia, przystępują do próbnego egzaminu. Umożliwia on sprawdzenie dotychczasowej wiedzy i umiejętności uczniów oraz przygotowuje do realiów właściwego egzaminu. Próbne arkusze egzaminacyjne są opracowywane przez wydawnictwo Operon i wzorowane na testach przygotowywanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Uczniowie – podczas trzech dni próbnego egzaminu, mają do rozwiązania sześć testów z następującego zakresu przedmiotowego: historia/wiedza o społeczeństwie, język polski, przedmioty przyrodnicze, matematyka, język obcy nowożytny na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

INFORMACJA - REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH I PONADGIMNAZJALNYCH 2019/2020
SZKOLNY KONKURS NA LOGO - ZNACZEK
MARSZ ANTYSMOGOWY

   Klasa patronacka Związku Międzygminnego "Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi" z białośliwskiej szkoły zorganizowała w czwartek 29 listopada br. - „Marsz Antysmogowy”. Jego głównym celem było uświadomienie mieszkańców w zakresie problematyki spalania odpadów w piecach domowych oraz zjawiska atmosferycznego powstałego w wyniku wymieszania się powietrza z dymem i spalinami (smog). Prawie pół tysiąca uczniów szkoły upomniało się w marszu, który już po raz drugi przeszedł ulicami Białośliwia, o prawo do czystego powietrza.

KONKURS GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W BIAŁOŚLIWIU

   Zadanie konkursowe polega na wykonaniu filmu/spotu (od 5 do 10 minut), którego tematem jest przeciwdziałanie przemocy w rodzinie, szkole, grupie rówieśniczej, cyberprzemocy oraz pokazanie konstruktywnego modelowego sposobu jej przeciwdziałania. Konkurs adresowany jest do grup uczniów Szkoły Podstawowej w Białośliwiu – klasy VII, VIII oraz III gimnazjum. Prace konkursowe należy złożyć do 14 grudnia w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Białośliwiu.

AWANS DO 1/2 FINAŁU WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO W UNIHOKEJU

   Zwycięstwo w Finale Mistrzostw Regionu Pilskiego w Unihokeju zapewniło białośliwskiej drużynie chłopców (rocznik 2003-2005) awans do 1/2 Finału Województwa Wielkopolskiego. Klasyfikacja końcowa etapu rejonowego, który miał miejsce 27 listopada w Drawsku, przedstawiała się następująco: Białośliwie, Trzcianka, Drawsko, Morakowo. Gratulujemy i życzymy sukcesu w finale wojewódzkim!

MISTRZOSTWO POWIATU PILSKIEGO W UNIHOKEJU
ANDRZEJKI, ANDRZEJKI, ANDRZEJKI...

   Dziękujemy Pani Natalii Michalskiej - dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Białośliwiu, Panu Jarosławowi Poloczek oraz Radzie Rodziców za pomoc w zorganizowaniu szkolnej imprezy andrzejkowej.

II MIEJSCE ZUZANNY W KONKURSIE GRAFIKI KOMPUTEROWEJ

   Zuzanna Rozpłoch zdobyła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na Grafikę Komputerową - „100 lat Niepodległości”, którego organizatorem była SP nr 3 w Pile. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu przy pomocy dowolnego edytora graficznego pracy plastycznej związanej z rocznicą 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Okolicznościowe dyplomy za udział w konkursie otrzymały również Anastasia Skulynets i Agata Jankiewicz. Gratulujemy!

DYŻUR NAUCZYCIELSKI DLA RODZICÓW
PRÓBNY EGZAMIN ÓSMOKLASISTÓW

   W kwietniu wszyscy ósmoklasiści przystąpią do pisemnego egzaminu będącego jednym z warunków ukończenia szkoły. Będzie on sprawdzał wiedzę i umiejętności, które ujęte zostały w podstawie programowej kształcenia ogólnego z poszczególnych przedmiotów dla uczniów szkoły podstawowej. Podczas trzech dni egzaminu uczniowie będą mieli do rozwiązania trzy testy egzaminacyjne: język polski, matematyka oraz język obcy nowożytny.
   Aby pozwolić uczniom na oswojenie się z formułą egzaminu oraz sprawdzić swoją dotychczasową wiedzę i umiejętności – na kilka miesięcy przed właściwym testem, przeprowadzono w dniach 21-23 listopada próbny egzamin ósmoklasisty. Wykorzystano do tego testy przygotowane przez jedno z wydawnictw edukacyjnych.


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
DZIENNIK ELEKTRONICZNY - LIBRUS
Kuratorium
Ministerstwo
OKE Poznań
CDN - Piła