27-05-2020 04:41
Nawigacja
AKTUALNOŚCI
KONTAKT
KADRA
WYCHOWAWCY
DOKUMENTY
KALENDARIUM
GODZINY LEKCYJNE
PLAN LEKCJI
ZAJĘCIA DODATKOWE
PRZYWOZY I ODWOZY
RADA RODZICÓW
PATRON SZKOŁY
BIBLIOTEKA
PEDAGOG
PSYCHOLOG
ŚWIETLICA SZKOLNA
PIELĘGNIARKA SZKOLNA
STOŁÓWKA SZKOLNA
UBEZPIECZENIE
PROJEKT EDUKACYJNY
PROMOCJA ZDROWIA
SPOTKANIA Z CIEKAWYMI LUDŹMI
GMINA BIAŁOŚLIWIE
OGŁOSZENIA
HALA SPORTOWA
RODO - INFORMACJE
REKRUTACJA DO SZKÓŁ
BEZPIECZNA SZKOŁA
PROJEKT DIGITAL KIDS
EGZAMIN ÓSMOKLASISTY
KSZTAŁCENIE ZDALNE
Wydarzenie
Medalion z herbem
100 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
INFORMACJA
TRZECIOKLASIŚCI W TORUNIU

   Zwiedzanie z przewodnikiem najciekawszych zabytków Starego Miasta, wizyta w Planetarium oraz wypiek i zdobienie pierników – to główne atrakcje wycieczki uczniów klasy trzeciej do Torunia. Dodatkowym urozmaiceniem wyjazdu była możliwość spędzenia czasu na Rynku Staromiejskim, gdzie trwał Jarmark Bożonarodzeniowy. W kolorowych kramach można było kupić liczne wyroby rękodzieła: biżuterię, stroiki świąteczne, ceramikę, obrazy, kartki świąteczne, bibeloty, wyroby ze skóry, wełny i drewna, a także swojskie wędliny, słodycze, miody i sery. Opiekę nad trzecioklasistami sprawowała wychowawczyni Arleta Iwanowicz oraz Piotr Coblewski.

PRÓBNE EGZAMINY GIMNAZJALISTÓW NA PÓŁMETKU...

   Trzecioklasiści z oddziałów gimnazjalnych - w dniach 4-6 grudnia, przystępują do próbnego egzaminu. Umożliwia on sprawdzenie dotychczasowej wiedzy i umiejętności uczniów oraz przygotowuje do realiów właściwego egzaminu. Próbne arkusze egzaminacyjne są opracowywane przez wydawnictwo Operon i wzorowane na testach przygotowywanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Uczniowie – podczas trzech dni próbnego egzaminu, mają do rozwiązania sześć testów z następującego zakresu przedmiotowego: historia/wiedza o społeczeństwie, język polski, przedmioty przyrodnicze, matematyka, język obcy nowożytny na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

INFORMACJA - REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH I PONADGIMNAZJALNYCH 2019/2020
SZKOLNY KONKURS NA LOGO - ZNACZEK
MARSZ ANTYSMOGOWY

   Klasa patronacka Związku Międzygminnego "Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi" z białośliwskiej szkoły zorganizowała w czwartek 29 listopada br. - „Marsz Antysmogowy”. Jego głównym celem było uświadomienie mieszkańców w zakresie problematyki spalania odpadów w piecach domowych oraz zjawiska atmosferycznego powstałego w wyniku wymieszania się powietrza z dymem i spalinami (smog). Prawie pół tysiąca uczniów szkoły upomniało się w marszu, który już po raz drugi przeszedł ulicami Białośliwia, o prawo do czystego powietrza.

KONKURS GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W BIAŁOŚLIWIU

   Zadanie konkursowe polega na wykonaniu filmu/spotu (od 5 do 10 minut), którego tematem jest przeciwdziałanie przemocy w rodzinie, szkole, grupie rówieśniczej, cyberprzemocy oraz pokazanie konstruktywnego modelowego sposobu jej przeciwdziałania. Konkurs adresowany jest do grup uczniów Szkoły Podstawowej w Białośliwiu – klasy VII, VIII oraz III gimnazjum. Prace konkursowe należy złożyć do 14 grudnia w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Białośliwiu.

AWANS DO 1/2 FINAŁU WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO W UNIHOKEJU

   Zwycięstwo w Finale Mistrzostw Regionu Pilskiego w Unihokeju zapewniło białośliwskiej drużynie chłopców (rocznik 2003-2005) awans do 1/2 Finału Województwa Wielkopolskiego. Klasyfikacja końcowa etapu rejonowego, który miał miejsce 27 listopada w Drawsku, przedstawiała się następująco: Białośliwie, Trzcianka, Drawsko, Morakowo. Gratulujemy i życzymy sukcesu w finale wojewódzkim!

MISTRZOSTWO POWIATU PILSKIEGO W UNIHOKEJU
ANDRZEJKI, ANDRZEJKI, ANDRZEJKI...

   Dziękujemy Pani Natalii Michalskiej - dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Białośliwiu, Panu Jarosławowi Poloczek oraz Radzie Rodziców za pomoc w zorganizowaniu szkolnej imprezy andrzejkowej.

II MIEJSCE ZUZANNY W KONKURSIE GRAFIKI KOMPUTEROWEJ

   Zuzanna Rozpłoch zdobyła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na Grafikę Komputerową - „100 lat Niepodległości”, którego organizatorem była SP nr 3 w Pile. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu przy pomocy dowolnego edytora graficznego pracy plastycznej związanej z rocznicą 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Okolicznościowe dyplomy za udział w konkursie otrzymały również Anastasia Skulynets i Agata Jankiewicz. Gratulujemy!

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
DZIENNIK ELEKTRONICZNY - LIBRUS
Kuratorium
Ministerstwo
OKE Poznań
CDN - Piła