13-11-2019 08:03
Nawigacja
AKTUALNOŚCI
KONTAKT
KADRA
WYCHOWAWCY
DOKUMENTY
KALENDARIUM
GODZINY LEKCYJNE
PLAN LEKCJI
ZAJĘCIA DODATKOWE
PRZYWOZY I ODWOZY
RADA RODZICÓW
PATRON SZKOŁY
BIBLIOTEKA
PEDAGOG
PSYCHOLOG
ŚWIETLICA SZKOLNA
PIELĘGNIARKA SZKOLNA
STOŁÓWKA SZKOLNA
UBEZPIECZENIE
PROJEKT EDUKACYJNY
PROMOCJA ZDROWIA
SPOTKANIA Z CIEKAWYMI LUDŹMI
GMINA BIAŁOŚLIWIE
OGŁOSZENIA
HALA SPORTOWA
RODO - INFORMACJE
REKRUTACJA DO SZKÓŁ
BEZPIECZNA SZKOŁA
Wydarzenie
Medalion z herbem
100 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
1 WRZEŚNIA - 79. ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ

   79. rocznicę wybuchu II wojny światowej (1939-1945) białośliwianie uczcili złożeniem kwiatów oraz zapaleniem zniczy przy pomniku-grobie upamiętniającym ofiary wojny z terenu gminy Białośliwie.


NIEPODLEGŁOŚCIOWY POLONEZ 2018`

   Niepodległościowym polonezem, w wykonaniu mieszkańców Gminy Białośliwie, zainaugurowano 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym uroczystym tańcu korowodowym, którego historia sięga XVII wieku, wzięli również udział uczniowie szkoły podstawowej.

INFORMACJA DLA NAUCZYCIELI
SPOTKANIE RODZICÓW
EGZAMINY POPRAWKOWE
WAKACJE
ZAMÓWIENIE
PODRĘCZNIK DO RELIGII ORAZ ĆWICZENIA DO WDŻ-u, KTÓRE NALEŻY ZAKUPIĆ NA ROK SZKOLNY 2018/2019

KONCERTOWY JAKUB

   Dnia 15 lipca w Gminnym Ośrodku Kultury w Białośliwiu odbył się XIX Przegląd Akordeonistów, który miał charakter konkursu. Reprezentantem naszej szkoły był Jakub Kubacki, który część wakacji poświęcił na przygotowanie się do występu. Jakub jest uczniem klasy 5 i pierwszy raz samodzielnie grał na scenie. Zadanie to miało dodatkową trudność, ponieważ rywalizował z dorosłymi. Za wykonanie utworów „Do szkoły” i „Zagraj mi piękny cyganie" otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy.
(Małgorzata Częstochowska)


ROK SZKOLNY 2017/2018 ZAKOŃCZONY

   W piątek – 22 czerwca białośliwscy uczniowie zakończyli rok szkolny 2017/2018. W minionym roku naukę w szkole realizowało 487 uczniów (szkoła podstawowa i gimnazjum). Uroczystość zakończenia roku poprzedziła msza św. odprawiona w kościele parafialnym, a okolicznościowa akademia i wręczenie świadectw odbyło się w sali sportowej. Po otrzymaniu świadectw promocyjnych, które odzwierciedlają uczniowską wiedzę i umiejętności, nadszedł czas upragnionych i zasłużonych wakacji.

TRZECIOKLASIŚCI ABSOLWENTAMI GIMNAZJUM

   Wraz z końcem roku szkolnego 2017/2018 szeregi dotychczasowych absolwentów zasiliło również 43 trzecioklasistów z oddziałów gimnazjalnych (łącznie 1115 osób). Ze względu na realizowaną politykę oświatową państwa oraz likwidację gimnazjów był to przedostatni rocznik uczniów tego typu szkoły, który realizował nauczanie gimnazjalne w strukturze organizacyjnej białośliwskiej szkoły podstawowej. Wychowawcami tegorocznych absolwentów z oddziałów gimnazjalnych były: Angelika Szulc (IIIa) i Edyta Murzyn (IIIb). Wszystkim absolwentom gratulujemy oraz życzymy sukcesów w nowych szkołach!

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
DZIENNIK ELEKTRONICZNY - LIBRUS
Kuratorium
Ministerstwo
OKE Poznań
CDN - Piła