22-07-2019 13:45
Nawigacja
AKTUALNOŚCI
KONTAKT
KADRA
WYCHOWAWCY
DOKUMENTY
KALENDARIUM
GODZINY LEKCYJNE
PLAN LEKCJI
ZAJĘCIA DODATKOWE
PRZYWOZY I ODWOZY
RADA RODZICÓW
PATRON SZKOŁY
BIBLIOTEKA
PEDAGOG
PSYCHOLOG
ŚWIETLICA SZKOLNA
PIELĘGNIARKA SZKOLNA
STOŁÓWKA SZKOLNA
UBEZPIECZENIE
PROJEKT EDUKACYJNY
PROMOCJA ZDROWIA
SPOTKANIA Z CIEKAWYMI LUDŹMI
GMINA BIAŁOŚLIWIE
OGŁOSZENIA
HALA SPORTOWA
RODO - INFORMACJE
REKRUTACJA DO SZKÓŁ
BEZPIECZNA SZKOŁA
Wydarzenie
Medalion z herbem
100 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
MARATON ZUMBY DLA SARY (8 czerwca 2019 r.)
JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM (7 czerwca 2019 r.)

    "Jak nie czytam, jak czytam" to jedna z polskich akcji popularyzujących czytelnictwo. Jej celem jest złamanie stereotypu nieczytającej młodzieży i zamanifestowanie, że uczniowie czytają wręcz więcej niż dorośli. Organizatorem akcji jest redakcja miesięcznika "Biblioteka w Szkole" wraz z bibliotekami i szkołami. Akcja promuje czytanie w prosty i radosny sposób. Bez przymusu, obowiązku, podniosłych haseł i wielkiej filozofii. Żeby czytanie nie kojarzyło się uczniom z przymusowymi lekturami, tylko miłym wspomnieniem.

DNI BIAŁOŚLIWIA (7-9 czerwca 2019 r.) - program
MAGICZNY DYWAN (6 czerwca 2019 r.)

   Firma BUD COM ART PC z Piły zaprezentowała uczniom klas I-III ciekawe i atrakcyjne urządzenie interaktywne – Magiczny Dywan. Jest to zestaw projekcyjny spełniający jednocześnie funkcje podłogi interaktywnej i stołu interaktywnego, stanowiąc pomoc dydaktyczną dedykowaną do ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych wraz z zestawem treści multimedialnych przeznaczonych do pracy z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym.

KLASA 5d ZWIEDZIŁA WROCŁAW

   W dniach 23-24 maja odbyła się wycieczka klasy 5d do Wrocławia. Poznawanie tego pięknego miasta rozpoczęliśmy od poszukiwania wrocławskich krasnoludków. Zawędrowaliśmy również na Stare Miasto, gdzie poznaliśmy wiele ciekawych informacji dotyczących historii Wrocławia. Następnie zwiedzaliśmy Hydropolis i Sky Tower, gdzie wjechaliśmy na taras widokowy znajdujący się na 49 piętrze tego najwyższego w Polsce budynku. W kolejnym dniu pobytu zachwycaliśmy się pięknem Panoramy Racławickiej, zwiedzaliśmy wrocławskie ZOO i Afrykarium. Pełen atrakcji pobyt zakończyliśmy spacerem po kompleksie Hali Stulecia i pokazem fontann.
   Uczniowie klasy 5d z wychowawcą dziękują Pani Agnieszce Szulc za pomoc w opiece i fotorelację z wycieczki.


CHARYTATYWNY MARATON ZUMBY
PODZIĘKOWANIE
DZIEŃ DZIECKA - FOTORELACJA
DZIEŃ DZIECKA - PROGRAM
SPOTKANIE Z WYCHOWAWCAMI - WYWIADÓWKA
KARTKA Z ŻYCZENIAMI W JĘZYKU NIEMIECKIM

   Mimo, że święta wielkanocne już minęły to w ostatnich dniach nagrodzono uczniów za wykonanie najpiękniejszej kartki z życzeniami w języku niemieckim. Konkurs adresowany był do uczniów uczących się tego języka, czyli klas VII-VIII oraz III gimnazjum. W konkursie, który zorganizowała nauczycielka języka niemieckiego - Edyta Murzyn nagrodzono: I m. - Kinga Kowal (VIIIa), II m. - Oliwia Ciepłuch (VIIIb), III m. - Oliwier Łukasik (VIIIa) oraz wyróżniono Katarzynę Kownacką (III gim.). Gratulujemy!

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
DZIENNIK ELEKTRONICZNY - LIBRUS
Kuratorium
Ministerstwo
OKE Poznań
CDN - Piła