21-11-2018 20:53
Nawigacja
AKTUALNOŚCI
KONTAKT
KADRA
WYCHOWAWCY
DOKUMENTY
KALENDARIUM
GODZINY LEKCYJNE
PLAN LEKCJI
ZAJĘCIA DODATKOWE
PRZYWOZY I ODWOZY
RADA RODZICÓW
PATRON SZKOŁY
BIBLIOTEKA
PEDAGOG
PSYCHOLOG
ŚWIETLICA SZKOLNA
PIELĘGNIARKA SZKOLNA
STOŁÓWKA SZKOLNA
UBEZPIECZENIE
PROJEKT EDUKACYJNY
PROMOCJA ZDROWIA
SPOTKANIA Z CIEKAWYMI LUDŹMI
GMINA BIAŁOŚLIWIE
OGŁOSZENIA
RODO - INFORMACJE
Wydarzenie
Medalion z herbem
100 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
ZAKOŃCZYŁY SIĘ SZKOLNE ELIMINACJE WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
SPOTKANIE Z POLICJANTAMI W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

   W świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami białośliwskiego Posterunku Policji – sierż. sztab. Tomaszem Pawłowskim oraz sierż. sztab. Markiem Wasilewskim. Tematem spotkania było utrwalenie wiedzy dotyczącej zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień związanych z bezpieczeństwem w szkole oraz w domu. Policjanci, w formie praktycznej, przypomnieli podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię. Wytłumaczyli również jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia. Spotkanie zorganizowały nauczycielki świetlicy - Ewa Rutkowska i Magdalena Mielnik.

APEL PAMIĘCI W 79. ROCZNICĘ...

   22 Drużyna Harcerska Kruki im. Władysława Jagiełły w Białośliwiu była inicjatorem okolicznościowego Apelu Pamięci, który odbył się przy pomniku upamiętniającym miejsce gdzie w nocy z 30 na 31 października 1939 roku życie straciło 10 mieszkańców Białośliwia. Najmłodszy z nich miał 17, najstarszy 49 lat.

KOMUNIKAT
PLASTYCZNY KONKURS MARYJNY
NASZE SUKCESY W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

   Uczniowskie drużyny tenisowe z Białośliwia zajęły I i II miejsca w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym, które odbywały się w ramach XX Olimpiady Dzieci i Młodzieży Powiatu Pilskiego. Gratulujemy!

ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH - FOTORELACJA

ZAPAL ZNICZ PAMIĘCI - 14 października 2018 r.

   "Zapal znicz pamięci" - to społeczna akcja medialno-edukacyjna, której celem jest upamiętnienie ofiar pierwszych miesięcy II wojny światowej z terenów wcielonych siłą w 1939 roku do III Rzeszy (Wielkopolski, Pomorza, Kujaw, Śląska, ziemi łódzkiej). Tegoroczna edycja tej akcji odbyła się już po raz dziesiąty. Akcja jest wspólnym przedsięwzięciem pionów edukacyjnych Instytutu Pamięci Narodowej z Poznania, Gdańska, Bydgoszczy, Katowic, Łodzi oraz regionalnych rozgłośni radiowych.

ZUZANNA BOCIAŃSKA I KORNELIA PIOSIK - LAUREATKAMI OLIMPIADY EKOLOGICZNEJ POWIATU PILSKIEGO

   Cztery uczennice białośliwskiej szkoły - Zuzanna Bociańska i Natalia Kulka (gimnazjum) oraz Kornelia Piosik i Katarzyna Świtała (szkoła podstawowa) brały udział w trzecim etapie "XVIII Olimpiady Ekologicznej Powiatu Pilskiego", który odbył się 16 października br. w Starostwie Powiatowym w Pile. W wyniku konkursowej ekologicznej rywalizacji wyłoniono po ośmiu laureatów w poszczególnych kategoriach – szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne. Wśród laureatów znalazły się białośliwskie uczennice: Zuzanna Bociańska (II miejsce w kat. gimnazjów) i Kornelia Piosik (V miejsce w kat. szkół podstawowych).
   Już 8 listopada laureaci etapu powiatowego spotkają się w Starostwie Powiatowym w Pile i staną w szranki ze swoimi kolegami z powiatów złotowskiego, chodzieskiego, czarnkowsko-trzcianeckiego i wągrowieckiego w etapie subregionalnym olimpiady ekologicznej. Uroczyste podsumowanie etapu powiatowego i subregionalnego odbędzie się w 24 listopada br. w Młodzieżowym Domu Kultury w Pile. Powiat Pilski przygotował dla laureatów atrakcyjne nagrody rzeczowe.
   Zuzannie i Kornelii gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie subregionalnym!


GRANT DLA UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO "ISKRA"

   W dniu 15 października br., w siedzibie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Krajna nad Notecią" w Pobórce Wielkiej, została podpisana umowa dotycząca grantu dla Uczniowskiego Klubu Sportowego "Iskra" przy Szkole Podstawowej im. Wiktora Kaji w Białośliwiu.
(źródło foto: www.facebook.com/lgdkrajna/)

WYWIADÓWKA - 18 października 2018 r.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Kuratorium
Ministerstwo
OKE Poznań
CDN - Piła