06-08-2020 11:36
Nawigacja
AKTUALNOŚCI
KONTAKT
KADRA
WYCHOWAWCY
DOKUMENTY
KALENDARIUM
GODZINY LEKCYJNE
PLAN LEKCJI
ZAJĘCIA DODATKOWE
PRZYWOZY I ODWOZY
RADA RODZICÓW
PATRON SZKOŁY
BIBLIOTEKA
PEDAGOG
PSYCHOLOG
ŚWIETLICA SZKOLNA
PIELĘGNIARKA SZKOLNA
STOŁÓWKA SZKOLNA
UBEZPIECZENIE
PROJEKT EDUKACYJNY
PROMOCJA ZDROWIA
SPOTKANIA Z CIEKAWYMI LUDŹMI
GMINA BIAŁOŚLIWIE
OGŁOSZENIA
HALA SPORTOWA
RODO - INFORMACJE
REKRUTACJA DO SZKÓŁ
BEZPIECZNA SZKOŁA
PROJEKT DIGITAL KIDS
EGZAMIN ÓSMOKLASISTY
KSZTAŁCENIE ZDALNE
Wydarzenie
Medalion z herbem
100 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
AUTOMAT DO BEZDOTYKOWEJ DEZYNFEKCJI RĄK ZAMONTOWANY (6 czerwca 2020 r.)
EGZAMIN ÓSMOKLSAISTY - TERMINARZ
INFORMACJA (3 czerwca 2020 r.)

   W poniedziałek, 1 czerwca odbyła się konferencja prasowa, podczas której minister edukacji Dariusz Piontkowski przedstawił najważniejsze kwestie dotyczące dalszej organizacji roku szkolnego 2019/2020 oraz letniego wypoczynku. Minister zapowiedział jednocześnie przedłużenie do 26 czerwca br. kształcenia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

DZIEŃ DZIECKA (1 czerwca 2020 r.)
KOMUNIKAT (24 maja 2020 r.)
KOMUNIKAT (21 maja 2020 r.)
KONKURS PLASTYCZNY - "SZKOLNE WSPOMNIENIE" (21 maja 2020 r.)

   W ramach tegorocznych obchodów Dnia Patrona został zorganizowany konkurs plastyczny "Szkolne wspomnienie", którego organizatorem była Malwina Rzonska. Jury w składzie - Ewa Rutkowska oraz Dorota Szmechtig-Szturo wyłoniła zwycięskie prace, których autorami są: I miejsce - Adam Polachowski (Vd), II miejsce - Nela Frąckowiak (Va), III miejsce - Dawid Kalinowski (Vd), wyróżnienie - Oliwia Bureta (IVa). Gratulujemy!

O DNIU PATRONA RAZ JESZCZE ... (20 maja 2020 r.)

   Dzień Patrona to święto całej społeczności uczniowskiej. To najpiękniejszy i najważniejszy dzień w roku szkolnym. Wspominamy wówczas Wiktora Kaję - Patrona Szkoły, uświadamiamy sobie, jak niezwykłym był człowiekiem, pamiętamy o słowach, które zostały wyeksponowane w szkole: "Być jak Wiktor Kaja", patrzymy wzruszeni na szkolny sztandar - jeden z symboli naszej szkoły. Ten odświętny dzień ma swoją uroczystą oprawę i obrzędowość. Czekamy na niego przez cały rok szkolny, bo właśnie w tym dniu - jak nigdy dotąd - czujemy, że tworzymy jedną wielką rodzinę.

   W tym roku obchodziliśmy to święto inaczej niż dotychczas, ale pragnęliśmy zaakcentować jego wyjątkowość. I tak uczniowie tworzyli mapy myśli na temat: "Warto mieć Patrona Szkoły", wykonali dowolną techniką prace plastyczne "Szkolne wspomnienie". Natomiast najstarsi uczniowie z klas VII i VIII mieli możliwość wykazania się znajomością biografii Wiktora Kaji, rozwiązując test on-line przygotowany w aplikacji testportal. Trzy osoby odpowiedziały prawidłowo na wszystkie testowe pytania. O zwycięstwie zadecydował czas wykonania testu. Oto zwycięzcy: I miejsce - Zuzanna Rozpłoch (czas 4:15) klasa VIIIb, II miejsce - Agata Jankiewicz (czas 8:36) klasa VIIIa, III miejsce - Nikola Kajetańczyk (czas 10:29) klasa VII b. Gratulujemy!

UWAGA ÓSMOKLASIŚCI - NOWE TERMINY REKRUTACJI DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH (19 maja 2020 r.)
INFORMACJA - WNIOSEK O WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO (18 maja 2020 r.)
WIKTOR KAJA W SZKOLNYCH ARCHIWALIACH (15 maja 2020 r.)

   W białośliwskiej kronice szkolnej znajduje się zapis informujący, że "z dniem 1 kwietnia 1926 roku objął kierownictwo tutejszej szkoły nauczyciel Wiktor Kaja".

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
DZIENNIK ELEKTRONICZNY - LIBRUS
Kuratorium
Ministerstwo
OKE Poznań
CDN - Piła